Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sivasın tanıtımına önem verilmeli

Birliğimizden Haberler

Sivasın tanıtımına önem verilmeli

Basın İlan Kurumu Müdürü Sabri Karaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine iadei ziyarette bulundu.
Basın İlan Kurumu Müdürlüğüne atandıktan sonra Sivas’ın tanıtımına önem veren ve bu konuda gayret gösteren il müdürü Sabri Karakaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ziyarette bulunarak bir süre SESOB Başkanı Beşir Köksal ile sohbet etti.
 
Sivas’ta görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getiren Karakaya, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum örgütleriyle her zaman uyumlu çalışacaklarını, basın konusunda destek olmaya gayret göstereceklerini söyledi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getiren Karakaya, “Basın İlan Kurumu Müdürlüğü olarak her zaman SESOB Başkanımızı ve değerli büyüğümüz Beşir Köksal başkanımızı takdir ediyoruz. Girişimci olan ve esnafının sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkanımın bilgi ve tecrübelerinden faydalanıyoruz. Sivas için yapılması gereken her konuda yardım ve desteğe hazırız. İlimizin tanıtımının reklam ve basın yoluyla yapılacağını ifade ediyor, bu konuda yardıma hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise basının çok önemli olduğunu , esnafın ve teşkilatımızın sorunlarının çözümü için yardımcı olduklarını belirterek, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak yazılı ve görsel basınımızı çok önemsiyoruz. Her zaman sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı gündeme getiriyorlar. Basın İlan Kurumu da bizlere her konuda destek oluyor. Yapmış olduğunuz ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, görevinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.
 
Basın İlan Kurumu Müdürü Sabri Karakaya, esnaf teşkilatının çalışmaları ve ilimizin gelişmesi için neler yapılabilir konusunda SESOB Başkanı Beşir Köksal ile görüş alışverişinde bulunarak bir süre sohbet etti.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bakandan Seyfebeli projesine tam destek

Sivas Ticaret ve Sanayi salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, esnaf ve sanatkar için önemli olan Seyfebeli Projesi için önemli açıklamalarda bulundu.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz , Vali Davut Gül, milletvekili Habip Soluk, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken ve protokolün katılımı ile yapılan toplantıya konuşan Belediye Başkanı Sami Aydın, Seyfebeli Sanayi Siteleri Projesi hakkında sunum yaptı. Şehir içerisinde kalan sanayi siteleri için Belediye, Ticaret Sanayi Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile birlikte bir proje hazırlandığını, Seyfebeli mevkiine kurulacak yeni sanayinin projesinin hazır olduğunu ifade ederek, Bakandan destek istedi.
Daha sonra söz alan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Sivas’ta sanayinin gelişmesi için bakanlık olarak üzerlerine düşenin yapılacağının sözünü verdi
SEYFEBELİ 2019 YATIRIM PROGRAMINA ALINACAK
Sanayi sitelerinin şehir dışına taşınması konusuna önem verdiğini belirten Bakan Özlü, “Şehir içerisinde kalmış eski ve küçük yapılan şehre yakışmıyor. Bu konuda talebi olan birçok il var. Sivas bu illerin en başında geliyor. Sivas taşınması açısından en hazır olan il. Zaten bize ilk müracaat yapan il de Sivas oldu. Ben bu konuda belediye Başkanı Sami Aydın’ın emeği çoktur. Kendisini kutluyorum. Biz de inşallah buna kayıtsız kalmayarak bu projeyi 2019 yılı yatırım programına alacağız.” dedi.
SİVASA BİLİM MERKEZİ KURULACAK
“Sivas’a Bilim Merkezi yakışır. Sivas’a da bilim merkezi kurabiliriz. Belediye Başkanımızın bize yer göstermesi halinde bir bilim merkezi yapımına başlayabiliriz. Ben TÜBİTAK Başkanımıza talimat vereceğim o da belediye başkanımız ile irtibata geçecek” diyen Bakan Özlü Sivas’a bilim merkezi kurulması sözünü verdi. 

 

DEVAMI

YILDIZELİ ESNAF ODASI BAŞKANINDAN SESOBA ZİYARET

Yıldızeli Esnaf Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurettin Cihangiroğlu ve oda genel Sekreteri Mustafa Hasdemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir köksal'ı ziyaret ederek genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundular. Bir süre Sesob Başkanı Beşir Köksal ile görüşen oda başkanı Nurettin Cihangiroğlu, ilçede faaliyet gösteren esnaf ve sanatkara güzel bir hizmet binası kazandırmak için çalışmalar yaptıklarını belirterek, en kısa sürede tadilatın tamamlanacağını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal ise merkez ve ilçelerde bulunan odaların kendilerine ait hizmet binalarının olması için gayret gösterdiklerini belirterek, başarılar diledi. 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret