Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sivas Hafikliler Derneğinden onursal başkana ziyaret

Birliğimizden Haberler

Sivas Hafikliler Derneğinden onursal başkana ziyaret

  Sivas -Hafikliler Derneği Başkanı Mustafa Kayış ve yönetim kurulu üyeleri , Derneğin onursal Başkanı olan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret etti.
  
Dernek başkanlığını Mehmet Şahin’den yeni teslim aldıktan sonra yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sesob Başkanı ve aynı zamanda Sivas Hafikliler Derneği Onursal Başkanı olan Beşir Köksal’a ziyarette bulunduklarını dile getiren Kayış; “Derneğimizin kurulmasında öncülük ettiniz ve kurucu başkanı oldunuz. Derneğimizin kurulma aşamasında maddi ve manevi destekte bulunarak bizlere öncü oldunuz. Siz değerli onursal Başkanımıza bu anlamda teşekkür ediyoruz . Yeni Yönetim kurulu üyelerimle birlikte Sayım Başkanımızı ziyaret ederek tecrübelerinden faydalanmak  ,görüş alışverişinde bulunmak ve ilçemiz ve ilimiz için neler yapılabilir konusunda sohbet ettik. Her zaman bizlere yardımcı olan onursal başkanımız sayın Beşir KÖKSAL’a teşekkür ediyorum”dedi.
 
Dernek yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, “Hafik ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için bu tür dernekler çok önemlidir. İlimizde kurucu başkanı olduğum derneğimizin ilçemiz ve Sivasta yaşayan Hafikli hemşerilerimize güzel hizmetlerde bulunmasını temenni ediyorum. Derneğimize her zaman yardımcı olacağımı ifade ederek, yeni seçilen yönetim kuruluna da başarılar diliyorum”diye konuştu.
 
ivas H

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret