Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Yönetiminden Emniyet Müdürüne ziyaret

Birliğimizden Haberler

Sesob Yönetiminden Emniyet Müdürüne ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’ı ziyaret etti
 
 Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, esnaf teşkilatı hakkında bilgi verdikten sonra  ilimizin ve ülkemizin huzur ve güvenini sağlayan  emniyet teşkilatı ile her zaman uyumlu çalıştıklarını söyledi..
 
Köksal, Gerek emniyet gerekse de Jandarma teşkilatımız, İlimizin ve ülkemizin huzuru için güvenlik güçlerimiz gece gündüz demeden fedakarca çalışıyor. Güvenlik güçlerimizin duyarlı olması ve görevini en güzel şekilde yapması nedeniyle ilimizde huzurlu bir şekilde yaşamaktayız.
   Emniyet teşkilatımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanında yer alacağız. Gece gündüz demeden ilimizin huzur ve güvenliği için çalışan Emniyet Müdürümüz sayın Kenan Aydoğan’ın  şahsında tüm emniyet camiasına teşekkür ediyor, müdürüme yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı , güzel bir kent meydanı olan bu  şehirde görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getirerek, “Sivas’ın insanları güzel ve sıcak kanlılar. Cumhuriyetin temellerinin atıldığı bu ilde güzel bir kent meydanının olduğunu gördüm. İlimizin ve ülkemizin huzuru için çalışıyoruz. Teşkilat olarak esnaf teşkilatının ve Sivaslıların desteği ile güvenlik çıtamızı daha da yükselteceğiz.  Sosyal bir şehir şehirde görev yapmaktan mutluyum. .Ziyaretlerinden dolayı başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
 
                                                                                 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret