Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Yönetiminden Emniyet Müdürüne ziyaret

Birliğimizden Haberler

Sesob Yönetiminden Emniyet Müdürüne ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’ı ziyaret etti
 
 Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, esnaf teşkilatı hakkında bilgi verdikten sonra  ilimizin ve ülkemizin huzur ve güvenini sağlayan  emniyet teşkilatı ile her zaman uyumlu çalıştıklarını söyledi..
 
Köksal, Gerek emniyet gerekse de Jandarma teşkilatımız, İlimizin ve ülkemizin huzuru için güvenlik güçlerimiz gece gündüz demeden fedakarca çalışıyor. Güvenlik güçlerimizin duyarlı olması ve görevini en güzel şekilde yapması nedeniyle ilimizde huzurlu bir şekilde yaşamaktayız.
   Emniyet teşkilatımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanında yer alacağız. Gece gündüz demeden ilimizin huzur ve güvenliği için çalışan Emniyet Müdürümüz sayın Kenan Aydoğan’ın  şahsında tüm emniyet camiasına teşekkür ediyor, müdürüme yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı , güzel bir kent meydanı olan bu  şehirde görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getirerek, “Sivas’ın insanları güzel ve sıcak kanlılar. Cumhuriyetin temellerinin atıldığı bu ilde güzel bir kent meydanının olduğunu gördüm. İlimizin ve ülkemizin huzuru için çalışıyoruz. Teşkilat olarak esnaf teşkilatının ve Sivaslıların desteği ile güvenlik çıtamızı daha da yükselteceğiz.  Sosyal bir şehir şehirde görev yapmaktan mutluyum. .Ziyaretlerinden dolayı başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
 
                                                                                 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

SEYFEBELİ PROJESİ DEVAM EDECEK

Sivas’ta modern sanayi sitesi kurulması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Sivas Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından kurulan Seyfebeli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, alt kooperatiflerini bilgilendirdi.
Çatı Kooperatifinde yer alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kurulan 14 kooperatifin başkanlarıyla bir araya geldi.
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Seyfebeli projesinin son durumu ve bundan sonraki süreci hakkında bilgi verilerek, kooperatif başkanlarının sorularına cevap verildi.
Seyfebeli projesinin devlet desteği ile devam edeceği ve projenin en kısa sürede alt kooperatiflerin ve üyelerin de desteği ile hayata geçirilmesi için gayret gösterileceği ifade edildi
 

DEVAMI

Geçmişten Günümüze tarım aletleri sergisi

Geçmişten Günümüze  Tarım Aletleri Sergisi açıldı. Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği il Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile tarım aletlerinin yen aldığı sergi açıldı.
Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve ilimiz protokolü katıldı. Açılış töreninde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan , tarımın stratejik bir sektör olduğuna dikkat çekerek, "Tarım alanında Sivas’ın potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Belediyemizle yaptığımız ortak iş birliği ile şehrimize yeni bir tarım şirketi kazandırdık. Hayırlı olsun." dedi.
Yapılan konuşmalardan sonra Geçmişte kullanılan tarımsal aletlerin yer aldığı sergi gezerek tarım aletlerini yakından görme imkanı buldu.
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yıllarca tarımsal alanda kullanılan aletlerin yer aldığı sergiyi gezerek , geçmişte kullanılan teknolojiye yenik düşen tarım aletlerini görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Geçmişten Günümüze Tarım Aletlerinin yer aldığı sergi 22 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret