Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Yönetiminden Defterdara ziyaret

Birliğimizden Haberler

Sesob Yönetiminden Defterdara ziyaret

 Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas Defterdarlığı görevine atanan Defterdar Mustafa Yumuşak’ı ziyaret etti.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Defterdarı ziyaret eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, Yumuşak’a yeni görevinde başarılar diledi.

Esnaf teşkilatı olarak her zaman kamu kurumları ile uyumlu çalıştıklarını , bu kurumlardan birinin de Sivas Defterdarlığı olduğunu ifade ederek, “Esnaf teşkilatı olarak Maliye ile her zaman birlikte çalışıyoruz. Çalışanlar esnaflarımıza vergileri konusunda yardımcı oluyorlar. Ödediğimiz vergiler bizlere hizmet olarak tekrar geri dönüyor. Bizlere her konuda yardımcı olan Defterdarımız Mustafa Yumuşak’ın şahsında tüm çalışanlara teşekkür ediyor, defterdarımızın yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Birliğin ve odaların muhtasar ve aylık hizmet bildirimlerinin verilebilmesi için 31.3.2017 tarihine kadar beyanname şifresi alınması gerektiğini dile getirerek, bu konuda şifre talebinde bulundu

Cumhuriyetin temellerinin atıldığı güzel bir şehirde görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Deftderdar Mustafa Yumuşak, esnaf teşkilatının önemine vurgu yaparak, birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Yumuşak, ziyaretlerinden dolayı Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret