Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Yönetiminden Defterdara ziyaret

Birliğimizden Haberler

Sesob Yönetiminden Defterdara ziyaret

 Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas Defterdarlığı görevine atanan Defterdar Mustafa Yumuşak’ı ziyaret etti.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Defterdarı ziyaret eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, Yumuşak’a yeni görevinde başarılar diledi.

Esnaf teşkilatı olarak her zaman kamu kurumları ile uyumlu çalıştıklarını , bu kurumlardan birinin de Sivas Defterdarlığı olduğunu ifade ederek, “Esnaf teşkilatı olarak Maliye ile her zaman birlikte çalışıyoruz. Çalışanlar esnaflarımıza vergileri konusunda yardımcı oluyorlar. Ödediğimiz vergiler bizlere hizmet olarak tekrar geri dönüyor. Bizlere her konuda yardımcı olan Defterdarımız Mustafa Yumuşak’ın şahsında tüm çalışanlara teşekkür ediyor, defterdarımızın yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Birliğin ve odaların muhtasar ve aylık hizmet bildirimlerinin verilebilmesi için 31.3.2017 tarihine kadar beyanname şifresi alınması gerektiğini dile getirerek, bu konuda şifre talebinde bulundu

Cumhuriyetin temellerinin atıldığı güzel bir şehirde görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Deftderdar Mustafa Yumuşak, esnaf teşkilatının önemine vurgu yaparak, birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Yumuşak, ziyaretlerinden dolayı Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kandilimiz ve üç aylarımız mübarek olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları ,  Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Regaib kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, “Üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Rahmet, merhamet, şefkat ve yardımlaşma hislerinin en üst seviyeler çıktığı bu ayları ve içerisinde barındırdığı Regaib, Miraç ve Berat kandillerimizi de iyi değerlendirelim.
 Bu mübarek aylar içerisinde yer alan kandiller, Allahın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği zaman dilimledir.  Mübarek üç aylar  ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, , dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın artırılmasına vesile olan  özel ve güzel geçerelerdir.. Üç aylar ve mübarek gecelerin kıymetini bilmeli ve dualarla geçirmeliyiz. Bu gecede dargınlıklara ve küskünlüklere son verilmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde ve ilimizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine , birlik , berberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını  dilerim..
İslam âleminin, halkımızın ve esnaf ve sanatkarlarımızın mübarek Regaip kandilini tebrik eder,  Bu gecenin ülkemiz ve İslam Âleminin  birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.
 

DEVAMI

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret