Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Başkanı Köksaldan SMMMO ziyaret

Birliğimizden Haberler

Sesob Başkanı Köksaldan SMMMO ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Muhasebecilerin Haftasını kutladı.
1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan  Muhasebeciler Haftası nedeniyle Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret eden Sesob Başkanı Köksal, oda başkanı Özcan Binay ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
 
Sesob Başkanı Köksal, Muhasebecilerin Haftalarını yaşanan şehit haberleriyle buruk kutladığını ifade ederek, oda başkanı Özcan Binay’ın şahsında muhasebecilerin günlerini kutladı.
Sivas Esob Başkanı Köksal ayrıca SSMMMO Başkanlığına seçilen Özcan Binay ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Serbest Muhasebeciler Odası Başkanı Özcan Binay ise , hafta içerisinde yapılacak olan etkinlikleri iptal ettiklerini belirterek,  Suriyenin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetlerimize bağlı askerlerimizin yer aldığı alana rejim kuvvetleri tarafından yapılan hain saldırıda askerlerimizin şehit olması nedeniyle üzüntülü olduklarını vurguladı.
 
SMMMO Başkanı Binay, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlikte çalışacakları Sesob Başkanı Beşir Köksala ziyaretinden dolayı teşekkür etti.  
 
   
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Validen sanayi esnafına ziyaret

  Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, sanayi esnaflarıyla bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dineldikten sonra işyerlerini ziyaret etti.
Yeni Ata Sanayide bulunan esnafların organizesi ile yapılan kahvaltı programına Emniyet Müdürü Burhan Akçay, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Muhammet Sevinç ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ile birlikte katılan Vali Yılmaz Şimşek, esnafların sorunlarını da dinledi.
Sanayi esnafının sofrasına misafir olan ve esnaflarla birlikte kahvaltı yapan Vali Yılmaz Şimşek, kahvaltı sonrasında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ile birlikte Yeni Ata Sanayi’de bulunan esnafları işyerlerinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Vali Şimşek, esnafları ziyaret ettiklerini, sorunlarını dinlediklerini ifade ederek,  fırsat buldukça esnaflarla birlikte olmaya devam edeceklerini ifade etti.
Sesob Başkanı Hakan Demirgil, ahi sofrasına misafir olan ve esnafların taleplerini dinleyen Vali Yılmaz Şimşek’e teşekkür ederek, “Esnaf ve sanatkar bir ülkenin bel kemiğidir. Esnaf ve sanatkar, ülkemizin ekonomik ve toplumsal hayatında vazgeçilmez öneme sahiptir. Esnafların sağladıkları istihdam ile de işsizliğin azaltılmasına ve yeni istihdam alanlarının açılmasına da önemli katkı sağlamaktadır. Esnaflarımızın sorunlarının çözümünde bizlere her konuda destek olan, sorunlarımızı dinleyen, ahi soframıza katılarak görüş alışverişinde bulunan, esnaf dostu valim sayın Dr. Yılmaz Şimşek’e, Emniyet Müdürümüz sayın Burhan Akçay’a ve Jandarma Komutanımız Jandarma Albay Muhammet  Sevinç’e esnaflarımız ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Yılmaz Şimşek, kahvaltı sonrasında esnafları da işyerlerinde ziyaret ederek, hayırlı işler bol kazançlar temenni etti.
 

DEVAMI

Ülke olarak gençlerimize güveniyoruz

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil,  19 Mayıs 1919 tarihinde  Samsun’dan başlatılan bağımsızlık mücadelesinin , tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olduğunu  söyledi.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 104. Yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, toplumu ayakta tutan en büyük gücün gençler olduğunu ifade ederek, gençleri kendine güvenen, milli değerlerine sahip çıkan, çalışkan ve üreten, geleceğe ışık tutan gençlerin yetişmesinin çok önemli olduğun ifade etti.
Bağımsız ve özgür bir millet olarak geleceğe güvenle bakabilmek için ülkeye sahip çıkılmasını, geçmişte verilen mücadelelerin önemini, genç kuşaklara en iyi şekilde anlatılması gerektiğini vurgulayan Demirgil, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşını başlatmak üzere  Samsuna çıkışıyla başlayan kurtuluş hareketi, savaş meydanlarında zafere ulaşılmasını, vatan topraklarımızın kurtarılmasını sağlamıştır. Kurtuluş savaşının kazanılması, bayrağımızın özgürce dalgalandığı bağımsız Türkiye cumhuriyetinin kurulmasının yolunu açmıştır.
Cumhuriyetin ilanı ve çağdaş reformlar ile birlikte, güzel günlere doğru yolculuğa çıkan halkımız, millet egemenliğini, demokrasiyi ve insan haklarını esas alan düzeni, kendi bağımsız ve çalışkan karakterine en yakın sistem olarak benimsemiştir. Bize bu yolu gösteren ve önderlik eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, ilelebet milletimizin kalbinde, şükran ve minnet duygularıyla yaşayacaktır.
Türkiye cumhuriyeti, ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere yurdunu seven ve kendisini ülkesine adayan kahramanlarımızın ve vatanı için savaşan şehitlerimizin bizlere armağanıdır. Kendine güvenen bağımsız ve özgür düşünen, araştıran, sorgulayan, teknolojiyi kullanabilen bilinçli genç nesillerin yetiştirilmesi ülkemiz için de çok önemlidir. Ülke olarak devletiyle milletiyle gençlerimize güveniyoruz.
  Büyük Atatürk’ün, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliğimizin sağlanması yolunda kurtuluş mücadelesini başlattığı bu anlamlı günün  yıldönümünde  gençlerimizin bayramını kutluyor ,ülkemizin bekası için canlarını feda eden Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahramanlarımız olmak üzere  gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimiz rahmet ve minnetle yad  ediyorum .”dedi.                                                                                                                

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Hakan DEMİRGİL
Sivas Esob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar