Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Başkanı Köksal, Hafikliler Derneğinin genel kuruluna katıldı

Birliğimizden Haberler

Sesob Başkanı Köksal, Hafikliler Derneğinin genel kuruluna katıldı

Sivas Hafikliler Derneğinin 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Mehmet Özkan , başkanlık görevini Muzaffer Günere devretti.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Salonunda yapılan genel kurulda divan başkanlığını Sivas Hafikliler Derneği kurucusu ve  Onursal başkanı da olan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal yaptı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından genel kurulun açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Mehmet Özkan, Hafikliler arasında sevgi ve muhabbeti artırmak, dayanışma ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla bu derneğin kurulduğunu ifade ederek, bu güne kadar görev yapan, hizmet eden başkan ve yöneticilere teşekkür etti. Dernek başkanı Özkan, görev yaptığı süre içerisinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptığı etkinlikler ve faaliyetler hakkında da bilgi verdi.
Genel kurula misafir olarak katılan ve yıllar önce Hafik ilçesinde Türkçe öğretmenliği yapan emekli öğretmen İlksen Türkkan, konuşmakta zorlanırken duygu dolu anlar yaşadı. Hafik ilçesinde öğretmenlik yaptığı yılları unutamadığını, çok sayıda öğrenci yetiştirdiğini dile getiren Türkkan, yıllar sonra da olsa Hafik’i ve yetiştirdiği öğrencileri görmekten mutlu olduğunu belirtti.
Yönetim kurulu, denetim kurulu raporları okunduktan sonra , bilanço açıklanarak üyelerin görüşlerine yer verildi.
Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Sivas Hafikliler Derneği Başkanı Muzaffer Güner, Hafiklilere hizmet yarışında almış olduğu bu bayrağı daha ileriye taşımak için hizmete talip olduğunu ifade ederek, “Sivas ilimizin en fazla köye sahip ilçelerinden birisi de Hafiktir. İlçemize ve köylerimize faydalı hizmetler yapabilmek için elimizden gelen gayreti göstereceğimize inancım tamdır. Derneğimizin ikinci olağan genel kurulu sonucunda yeni seçilen yönetim kurulumuzun ilimize, ilçemize, köylerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, derneğimizin kuruluşundan bu güne kadar görev yapan emek veren derneğimizin onursal başkanı sayın  Beşir Köksal başta olmak üzere görev yapan başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
Genel kurula Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal,  kendileri de hafikli olan CHP il başkanı Yılmaz Coşkun, İl Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız, Hafik Ziraat Odası Başkanı Osman Karakaş ve Hafikliler Derneği üyeleri katıldı.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Ak parti ilçe başkanından Sesoba ziyaret

Ak Parti ilçe başkanı Muhammed Burak Kuruçay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Esnaf teşkilatına ziyarette bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Kuruçay, Sesob Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Belediye Meclisi Üyesi iken Ak Parti ilçe başkanlığına atanan ve kısa sürede yönetim kurulu üyelerini oluşturarak çalışmalarına başlayan ilçe başkanı Kuruçay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti.
 
Ak Parti ilçe başkanlığına atandıktan sonra çalışmalara başladığını ve kısa sürede yönetim kurulunu oluşturduğunu ifade eden ilçe başkanı Kuruçay, Ak partinin gücünü daha da artırmak için mücadele edeceklerini, STK ile her zaman uyumlu çalışacaklarını ifade etti.
 
Partinin farklı kademelerinde hizmet verdiğini ve göreve geldiği günden itibaren Sivas halkına ve partililere hizmet verdiğini vurgulayan Kuruçay, “Ak Parti teşkilatlarında farklı birimlerde görev aldım ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulundum. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle ilçe başkanlığına atandım. Yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra ziyaretler yaparak sorunları yerinde tespit ediyoruz. Her zaman bizlerle çalışmalar yapan, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Birlik Başkanımız, sayın Beşir Köksal ve yönetim kurulunu ziyaret ettik ve görüş alışverişinde bulunduk ve tecrübelerinden faydalandık. Başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise , siyasi partilerin önemli olduğunu  dile getirerek, “Ak Parti ilçe başkanlığına atanan sayın Burak Kuruçay ile daha önce de birlikte çalıştık. Esnaflarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Sivasımızın gelişmesi ve kalkınması için gayret gösteren, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen ilçe başkanımıza teşekkür ediyor ve şahsında yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek hizmet yarışında başarılar diliyorum” diye konuştu.
Sesob Başkanı Beşir Köksal, ziyarette Ak Parti ilçe başkanı Muhammed Burak Kuruçay’a esnafların sorunları hakkında da bilgi verdi.  

DEVAMI

Lokantalar Maç Günü indirim yapacak

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas’ın gururu Demirgrup Sivasspor taraftarına destek olmak amacıyla maçın olduğu gün Lokantalarda Yüzde 20 indirim yapıldığını söyledi. Yapılan indirim ile ilgili olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde basın toplantısı düzenlendi.
Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Nazım Yiğit , taraftara destek olmak ve indirimli bir şekilde yemek yemelerini sağlamak amacıyla bir çalışma başlattıklarını ve bu çalışma neticesinde taraftara destek olmak için yüzde 20’lin indirim yaptıklarını, bu indirim için lokantalarda yazı asıldığını ifade ederek, “ Lokantacı esnaflarımız Sivassporumuzun kendi sahasında oynadığı maç günleri tam pansiyon yemeklerde yüzde 20 oranında indirim yapacaktır. Passolig kartı olan taraftarlar bu indirimden faydalanacaktır. Takımımıza ve taraftarlarımızı elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Takımımıza şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi. 
Her zaman Sivasspora ve taraftara destek olmaya çalıştıklarını vurgulayan Sesob Başkanı Beşir Köksal, taraftara yüzde 20’lik indirimlerinden dolayı oda başkanı Nazmi Yiğit ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 
Sesob Başkanı Köksal, “Sivasımızın  gururu Demir grup Sivasspor takımımızın başarısıyla gurur duyuyoruz. Sivasspor takımımız ilimizin tanıtımına önemli katkılar sağlamakta ve her zaman başarısıyla ilimziin adını duyurmaktadır. Takımımızın  süper ligde göstermiş olduğu başarı ilimizi de hareketlendirmiş esnafımıza da önemli katkılar sağlamıştır. Esnaf teşkilatı olarak taraftarımıza imkanlar dahilinde yardımcı oluyoruz. Lokantacılar Esnaf Odamız da maç günü lokantalarda indirim yaparak taraftara katkı sağlamıştır. Esnaflarımız Sivassporumuzun bayraklarını asmalı, maç günü gelen taraftarlara yardımcı olmalı ve müşteri memnuniyetine önem vermelidir. Lokantacılar Odamızın başlatmış olduğu indirim kampanyasına diğer esnaflarımızın da destek vermesini bekliyoruz” diye konuştu.
 
Sesob Başkanı Köksal, Sivassporun her türlü desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek, başarıda emeği olan başta başkanı olmak üzere , yöneticilerine, hocalarına, futbolcularına ve emek veren herkese teşekkür etti.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret