Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Başkanı Köksal, Divriği ilçesinde odaları ziyaret etti

Birliğimizden Haberler

Sesob Başkanı Köksal, Divriği ilçesinde odaları ziyaret etti

 Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Divriği ilçesinde faaliyet gösteren Esnaf ve Şoförler Odasını ziyaret etti.
Merkez ve ilçelerde bulunan oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Sesob Başkanı Beşir Köksal, Divriği ilçesinde esnaf teşkilatlarıyla buluştu. 
Sesob Başkanı Beşir Köksal, Divriği ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Gürel, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Tekin Kök, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kamil Pancaroğlunu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduktan sonra ilçede haftalık olarak yayınlanan Yeşil Divriği Gazetesi sahibi Hayber Bozkurtla da görüştü.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı olan ve esnaflarına hizmet eden odaları önemsediklerini her fırsatta ziyaretlerde bulunarak sorunlarını dinlediğini vurgulayan Sesob Başkanı Köksal, ilçe ziyaretleri kapsamında Divriği ilçesinde bulunduğunu dile getirerek, esnafın sorunları hakkında bilgi paylaşımı yaptıklarını dile getirdi.
Oda başkanlarının karşılaştıkları sorunları yerinde tespit etmek ve çözümü için gerekli girişimlerde bulunmak için bu tür ziyaretlere önem verdiklerini vurgulayan Köksal, “Oda başkanlarımız sorunlarını ziyaretimize gelerek veya telefon açarak bize bilgi veriyorlar. Bizlerde odalarımızı ziyaret ederek yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geliyoruz. Bizler esnaflarımızı ve teşkilat mensuplarımızı seviyoruz. İlçe ziyaretimizde bizlere her konuda yardımcı olan , destek veren oda başkanlarımıza ve kooperatif başkanımıza teşekkür ediyorum”dedi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Gürel ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Tekin Kök ise her zaman esnaf teşkilatının yanında yer alan sorunlarını, dinleyen, her konuda destek olan Birlik Başkanı Beşir Köksal’a teşekkür ettiler.
Sesob Başkanı Beşir Köksal, Esnaf ve Şoförler Odası Başkanlarıyla birlikte ilçede yıllardır yayın yapan ve esnafın sorunlarını gündeme taşıyan Yeşil Divriği Gazetesini ziyaret ederek , gazete sahibi Hayber Bozkurt ile bir süre sohbet etti

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Esnaf teşkilatına uyuşturucuyla mücadele anlatıldı

Sivas’ta uyuşturucuyla mücadele etmek için bilgilendirme toplantıları devam ediyor.
Sivas Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Sesob toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Esob Başkanı Beşir Köksal, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Uyuşturucuyla mücadele ve toplumu bilinçlendirme adına yapılan toplantıya konuşmacı olarak katılan Sivas Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narko Rehberi Ahmet Şahan, bu tür eğitimlerin toplumu bilinçlendirme adına önemli olduğunu ifade ederek, uyuşturucu bağımlılığı, süreçleri, aile içerisindeki etkileri hakkında bilgi verdi.
 
.Uyuşturucu bağımlılığının başlangıcının bedava olduğunu, daha sonra ise bağımlılık yaparak bir süreci olduğunu, özellikle gençlerin farkındalık oluşturmak ve özenti yaparak uyuşturucuya yöneldiğini ifade eden  Şahan, madde kullanımında gençleri uzak tutmanın yolları ve aileye düşen sorunluluklara değgindi.

Sivas Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü olarak gençlerin uyuşturucu kullanmamaları için çalışmalar, eğitimler yaptıklarını ,bu konuda  en büyük faktörün aile olduğunu dile getiren Şahan, ailelerin çocuklarıyla yakından ilgilenmesini , gittiği yerlere dikkat etmesini, çocuklarını ilgisiz ve sevgisiz bırakmamalarını  tavsiye etti.
Emniyet olarak uyuşturucuyla mücadele ettiklerini vurgulayan Şahan, bu konuda Sivas’ta çalışmalar yaptıklarını, uyuşturucu bağımlılarının kullandıkları ilaçları tespit ettiklerini, gençleri topluma kazandırmak için ihbar hattını faaliyete geçirdiklerini, tedavi olmak isteyen uyuşturucu bağımlıları için de gerekli yardımı yaptıklarını da sözlerine ekledi
 
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, toplantının sonunda uyuşturucuyla mücadele de herkesin sorumlu olduğunu, teşkilat olarak mücadele için gerekli desteği verdiğini belirterek, verdiği bilgiler için Şahan’a teşekkür etti.
 
 

DEVAMI

Teşekkür belgesi ile Köksalı onure ettiler

Cumhuriyet Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksala teşekkür.
Cumhuriyet Üniversitesi öğretim üyeleri Doç.Dr. Nail Altunay, Dr. Öğretim Üyesi Sultan Erkan ve Dr. Öğretim Üyesi Taner Daştan'dan oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkaralr Odaları Birliği Başkanı Beşir Kökalı ziyaret etti.Geçtiğimiz günlerde yapılan Uluslararası Eser Analiz Kongresine desteklerinden dolayı teşekkür belgesi ile onure edilen Sesob Başkanı Beşir Köksal, üniversitenin Sivas ve esnaf açısından çok önemli olduğunu söyledi. 
Sesob Başk Beşir Köksala teşekkür belgesi takdim eden Doç. Dr. Nail Altunay, 20-23 Haziran tarihleri arasında Cumhuriyet Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenen "Uluslararası Eser Analiz Kongresi " ne sağladığı destekten dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret