Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Sesob Başkanı Beşir Köksal Kelkit Vadisinde

Birliğimizden Haberler

Sesob Başkanı Beşir Köksal Kelkit Vadisinde

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, iftarı Kelkit vadisinde bulunan esnaf teşkilatlarıyla birlikte yaptı.
Suşehri ilçesinde bir lokantada düzenlenen iftar yemeğine Suşehri Esnaf Odası Başkanı Kemal Karakaya, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Şen, Koyulhisar Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler Esnaf Odası Başkanı Soner Yalçın, Akıncılar Esnaf ve Şoförler Odası Başkanı Sadık Minnetoğlu, Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Candan Ersoy, Ziraat Odası Başkanı Yakup Özata, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Esman Yavuz, odaların yönetim kurulu , denetim kurulu üyeleri ve personeli katıldı.
 
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, bolluk ve bereket ayı olan Ramazan’da ilçe teşkilatlarıyla iftarda bir araya gelmek için böyle bir organize gerçekleştirdikleri ifade ederek, esnaf teşkilatının bir aile olduğunu  söyledi.
Ramazan ayının önemine değinen Köksal, “Ramazan ayında sevgi var, bolluk, bereket ve yardımlaşma var. Bu mübarek ayda ilçelerde bulunan esnaf teşkilatlarımızı her zaman iftar için Sivas’a davet ediyorduk. Gelmeleri zor oluyor ve sıkıntı yaşanıyordu. Bu sene farklı bir uygulama yaparak ilçelerde iftarlarımızı gerçekleştiriyoruz. Siz değerli esnaf kardeşlerimizi seviyoruz ve her zamanda sorunlarının çözümünde yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz.
Esnaflarımızı seviyorum . İftar soframıza iştirakinizden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum.”dedi.
 
Sesob Başkanı Beşir Köksal, ayrıca helikopter kazasında hayatını kaybeden komutanlarımıza Allahtan rahmet, ailelerine ve ülkemize de başsağlığı dileğinde bulundu.
İftara katılan oda başkanları da her konuda kendilerine yardımcı olan ve iftar programı tertipleyerek kendileriyle bir araya gelen Sesob Başkanı Beşir Köksal’a teşekkür ettiler.


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret