Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Saadet Partisi adayı Melih Seçilmiş esnaf teşkilatına konuk oldu

Birliğimizden Haberler

Saadet Partisi adayı Melih Seçilmiş esnaf teşkilatına konuk oldu

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Melih Seçilmiş, esnaf teşkilatı ile bir araya gelerek projelerini açıkladı ve esnaf teşkilatının sorularına cevap verdi.
31 Mart tarihinde yapılacak olan Belediye Seçimleri öncesinde siyasi partilerin başkan adaylarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunan Esnaf teşkilatı, ilk toplantısını Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Melih Secilmiş ile yaptı.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Salonunda gerçekleştirilen toplantının acıkış konuşmasını yapan Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, yerel seçimler öncesinde Sivas’ın hizmetine talip olan Belediye başkan adayları ile bir araya gelerek projelerini yakından tanımak amacıyla bu toplantıyı gerçekleştirdiklerini söyledi. Her partiye aynı mesafede olduklarını dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimde Sivas’ın hizmetine talip olan belediye başkan adaylarına başarılar diledi.
Köksal ayrıca, esnaf teşkilatının yerel ve yasal sorunları hakkında bilgi vererek Saadet Partisi Belediye Başkan adayından destek istedi.
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Melih Seçilmiş ise ,Sivas’ın hizmetine talip olduğunu belirterek, projelerini esnaf teşkilatıyla paylaştı.
Sivas’ın kalkınmış ve zenginleştirilmiş bir il olması için farklı bir belediyecilik anlayışı ile hizmete talip olduklarını vurgulayan Seçilmiş,  “Belediye başkanlığını talip olduktan sonra STK’larımızı, kurumlarımızı, derneklerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek sorunları tespit ediyoruz. Kaliteli hizmet sunmak ve kentimizin marka değerini artırmak için güzel projeler ortaya çıkardık. Bizlere görev verilmesi halinde projelerimizi hayata geçireceğiz. Projelerimizin tanıtımında değerle esnaf teşkilatımızın başkanları ile bir araya getiren sayın Birlik Başkanımız Beşir Köksala teşekkür ediyoruz” dedi.
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Melih Seçilmiş projelerini slayt halinde açıkladıktan sonra katılımcıların sorularını cevaplandırdı.
 Toplantıya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları, Saadet Partisi il başkanı Mehmet Zahit Tokgöz, ilçe başkanı Abdullah Yıldız ve odaların yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kandilimiz ve üç aylarımız mübarek olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları ,  Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Regaib kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, “Üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Rahmet, merhamet, şefkat ve yardımlaşma hislerinin en üst seviyeler çıktığı bu ayları ve içerisinde barındırdığı Regaib, Miraç ve Berat kandillerimizi de iyi değerlendirelim.
 Bu mübarek aylar içerisinde yer alan kandiller, Allahın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği zaman dilimledir.  Mübarek üç aylar  ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, , dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın artırılmasına vesile olan  özel ve güzel geçerelerdir.. Üç aylar ve mübarek gecelerin kıymetini bilmeli ve dualarla geçirmeliyiz. Bu gecede dargınlıklara ve küskünlüklere son verilmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde ve ilimizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine , birlik , berberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını  dilerim..
İslam âleminin, halkımızın ve esnaf ve sanatkarlarımızın mübarek Regaip kandilini tebrik eder,  Bu gecenin ülkemiz ve İslam Âleminin  birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.
 

DEVAMI

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret