Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

STKLARDAN SİVAS SPORA ZİYARET

Birliğimizden Haberler

STKLARDAN SİVAS SPORA ZİYARET

Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Giresunspor maçı öncesinde Sivasspor kulüp tesislerinde kurban keserek takıma başarılar diledi. Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Giresunspor maçı öncesinde Sivasspor kulüp tesislerinde kurban keserek takıma başarı dilediler Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor Tesislerinde Sivaspor Başkanı Mecnun Odyakmaz tarafından karşılanan Sivas’ın önde gelen Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ve futbolcularla bir araya gelerek tatlı ikramında bulundu. STK temsilcileri adına bir açıklama yapan Başkan Osman Yıldırım, takıma ve hocaya güvendiklerini ifade ederek, her zaman takımın yanında yer alacaklarını söyledi. Sivasspor`un Sivas için bir değer olduğunu vurgulayan Başkan Yıldırım, “STK Başkanları olarak Klüp Başkanımıza ve futbolcularımıza destek ziyaretinde bulunmak için geldik. Son haftalarda elde ettiğimiz başarılara nazar değmesin diye kurban keselim dedik. Sivasspor ilimiz için önemli bir değerdir, markadır. Sivasspor her zaman süper ligi hak eden her türlü alt yapıya sahip olan bir takım. Sivassporun süper lige çıkması şehrimiz için hem sosyal açıdan hemde ekonomik açıdan büyük katkıları olacaktır. İnşallah bu kestiğimiz kurban ile Sivassporumuz hak ettiği puanları almaya devam edecek ve süperlig de yerini alacaktır. Biz takımımıza her zaman güveniyor ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
 Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarından oluşan heyetin kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı teşekkürlerini ifade eden Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, oda başkanlarının her zaman Sivasspora destek olduğunu ve onların da katkılarıyla süper lige çıktıklarını belirterek, başkanların her zaman takımın yanında olduğunu, Sivasspor olarak bu güvene ve desteğe layık olmak için, takımın hak ettiği yerde olması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi.  Otyakmaz, takıma ziyaretleriyle moral ve destek veren oda başkanlarına teşekkür etti Sivil toplum kuruluşu başkanlarının ziyareti dualarla kurban kesilmesi ve futbolcularla hep birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
  
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret