Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

SESOBTAN Cumhuriyet Üniversitesi GENEL SEKRETER YARDIMCISINA ZİYARET

Birliğimizden Haberler

SESOBTAN Cumhuriyet Üniversitesi GENEL SEKRETER YARDIMCISINA ZİYARET

SESOBTAN Cumhuriyet Üniversitesi GENEL SEKRETER YARDIMCISINA ZİYARET

KÖKSAL, ALPER DURANI ZİYARET ETTİ

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal,  Cumhuriyet Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirilen Alper Duran’ı ziyaret etti.

Sivas Valiliği Özel Kalem Müdürü iken, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız’ın Rektör seçilmesinin ardından görev değişikliği yapan Alper Duran’ı ziyaret eden Köksal, bir süre sohbet etti.

Üniversite Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başlayan Alper Duran’ın Valilik Özel Kalem Müdürlüğü yaptığı dönemde de birlikte çalışmalar yaptıklarını dile getiren Köksal, “Genç, çalışkan ve azimli olan Alper Duran’ın yeni görevi bizleri de memnun etmiştir. Daha önce birlikte çalışmalar yaptığımız için müdürümüzü yakından tanıyor ve biliyoruz. Cumhuriyet üniversitemiz ilimiz ve esnafımız için de çok önemlidir. Yeni görev yerinde Üniversitemiz için başarılı çalışmalar yapacağına inanıyor, yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhuriyet Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Alper Duran, göreve geldikten sonra sayın  Rektör Prof.Dr. Alim Yıldız başkanlığında ekip çalışması ile üniversiteyi geliştirmeye ve yeni yatırımlar kazandırmaya çalıştıklarını söyledi. Duran, “Hastane ile birlikte yaklaşık 70 bini bulan Cumhuriyet Üniversitemizde imar ve peyzaj çalışmalarımızı son aşamaya getirdik. Logomuzu yeniledikten sonra tarihi dokuya uygun saat kulemizinde yapımına yakında başlayacağız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Esnaf teşkilatımızla her zaman uyumlu çalışmaya devam edeceğiz. Siz değerli büyüklerimizin bilgi ve tecrübelerinden de faydalanacağımızı ümit ediyor, ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimizi ifade ediyorum ”diye konuştu. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ASKON İŞADAMLARI DERNEĞİNDEN SESOBA ZİYARET

Sivas’ta teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ) Sivas Şubesi ziyaretlere başladı.
Geçtiğimiz aylarda Askon Şube Başkanlığına getirilen Kadir Darıcık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Esnaf teşkilatını ziyaret ederek Birlik Başkanı Beşir Köksal ile bir süre görüş alışverişinde bulundu.
 
ASKON olarak şubeyi kurduktan sonra çalışmalara başladıklarını ifade eden Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Başkanı Kadir Darıcık, Türkiye genelinde 35 ve yurt dışı şubeleriyle ilimizin ve ülkemizin kalkınması için gayret göstereceklerini söyledi.
 
Sivas’ta ASKON şubesini yeni kurduklarını ve ziyaretler yaparak amaçlarını anlattıklarını dile getiren Darıcık, Esnaf teşkilatını da ziyaret ederek Sesob Başkanı sayın Beşir Köksal’ın bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirterek, birlikte çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
Darıcık, 22 Haziran 2019 Cumartesi  günü e ticaret ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapacaklarını da sözlerine ekledi. 
ASKON Şube Başkanı Kadir Darıcık, esnaf teşkilatına önemli hizmetlerde bulunan Sesob Başkanı Beşir Köksala da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise ziyaretlerinden dolayı ASKON Şube Başkanı Kadir Darıcık ve yjnetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
İşadamlarının oluşturduğu STK’ların ülkenin gelişmesinde ve yatırımlar yaparak istihdam sağlanması noktasında önemli katkıları olduğunu ifade eden Köksal, ASKON Şubesinin Sivas’ta faaliyete başlamasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
 

DEVAMI

Cumhuriyet başvcısından Esnaf teşkilatına veda ziyareti

Cumhuriyet Başsavcı Murat İrcal, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesi ile  Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine adanan Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksala veda ziyaretinde bulundu
Yaklaşık 5 yıldır Sivas’ta cumhuriyet başsavcısı olarak görev yapan Başsavcı Murat İrcal, cumhuriyetin temellerinin atıldığı güzel bir Anadolu kendinde görev yapmaktan mutlu oldukların belirterek, Sivas’ı ve Sivaslıları unutmayacağını söyledi. 
Güzel dostluklar kurduklarını bu dostluklardan birinin de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal olduğunu ifade eden Başsavcı İrcal, güzel dostlukların devam edeceğini belirterek, Birlik Başkanı Beşir Köksala teşekkür etti. 
5 Yıldır birlikte çalıştıkları  Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal’ın Eskişehir’e atanması nedeniyle üzüntülü olduklarını , büyükşehirde görev yapacak olması nedeniyle de mutlu olduklarını belirten Sesob Başkanı Köksal, “ Başsavcımız göreve geldiği günden itibaren teşkilatımızla her zaman görüş alışverişinde bulunmuş. Sorunlarımızın çözümü için bizlere yardımcı olmuştur. Başsavcımızı esnaf teşkilatı ve Sivaslılar olarak çok seviyoruz. 
 Esnaf teşkilatı olarak Cumhuriyet Başsavcımızın şahsında Başsavcılığımızla her zaman uyumlu çalıştık. Değerli başsavcımıza yeni görev yerinde başarılar diliyor, Sivas cumhuriyet başsavcılığına atanan Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu ile de birlikte çalışacağımızı ifade ediyorum. Sivaslılar olarak Cumhuriyet Başsavcımız sayın Murat İrcal’ı unutmayacağız “dedi.
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret