Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

SESOB YÖNETİMİ MHP İL VE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Birliğimizden Haberler

SESOB YÖNETİMİ  MHP İL VE İLÇE TEŞKİLATINI  ZİYARET ETTİ

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İl ve ilçe teşkilatını ziyaret etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, MHP il Başkanlığına atanan Özkan Turan Navruz ile İlçe Başkanı Metin Topçu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Esnafın sorunlarının çözümünde siyasi partilerin önemli olduğunu her zaman iktidar ve muhalif partilerle uyumlu çalışmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Köksal, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak her zaman partilerimizle birlikte çalışmaya gayret gösteriyoruz. Sorunların çözümünde siyasi partilerimiz önemli bir görev üstlenmekte ve çözümü için de gayret göstermektedir. Ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrasında siyasi partililerimiz, sivil toplum örgütlerimiz ve halklımız güzel bir birliktelik sağlamıştır. Bu birlik ve beraberliğin devam etmesini ümit ediyorum. MHP il başkanımız Özkan Turan Navruz ve ilçe başkanı Metin Topçu’ya da yeni görevlerinde başarılar diliyorum “dedi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren İl Başkanı Özkan Turan Navruz ise devralmış oldukları bayrağı en yükseklere taşımak için gayret göstereceklerini söyledi. Milliyetçi Hareket Partisinin her zaman devletinin yanında yer aldığını vurgulayan Navruz ,birini iktidardan indirmek için devletin yıkılamayacağını dile getirdi. Navruz, hayırlı olsun ziyaretine gelen SESOB Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret