Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

SESOB YÖNETİMİ MHP İL VE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Birliğimizden Haberler

SESOB YÖNETİMİ  MHP İL VE İLÇE TEŞKİLATINI  ZİYARET ETTİ

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İl ve ilçe teşkilatını ziyaret etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, MHP il Başkanlığına atanan Özkan Turan Navruz ile İlçe Başkanı Metin Topçu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Esnafın sorunlarının çözümünde siyasi partilerin önemli olduğunu her zaman iktidar ve muhalif partilerle uyumlu çalışmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Köksal, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak her zaman partilerimizle birlikte çalışmaya gayret gösteriyoruz. Sorunların çözümünde siyasi partilerimiz önemli bir görev üstlenmekte ve çözümü için de gayret göstermektedir. Ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrasında siyasi partililerimiz, sivil toplum örgütlerimiz ve halklımız güzel bir birliktelik sağlamıştır. Bu birlik ve beraberliğin devam etmesini ümit ediyorum. MHP il başkanımız Özkan Turan Navruz ve ilçe başkanı Metin Topçu’ya da yeni görevlerinde başarılar diliyorum “dedi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren İl Başkanı Özkan Turan Navruz ise devralmış oldukları bayrağı en yükseklere taşımak için gayret göstereceklerini söyledi. Milliyetçi Hareket Partisinin her zaman devletinin yanında yer aldığını vurgulayan Navruz ,birini iktidardan indirmek için devletin yıkılamayacağını dile getirdi. Navruz, hayırlı olsun ziyaretine gelen SESOB Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

SEYFEBELİ PROJESİ DEVAM EDECEK

Sivas’ta modern sanayi sitesi kurulması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Sivas Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından kurulan Seyfebeli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, alt kooperatiflerini bilgilendirdi.
Çatı Kooperatifinde yer alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kurulan 14 kooperatifin başkanlarıyla bir araya geldi.
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Seyfebeli projesinin son durumu ve bundan sonraki süreci hakkında bilgi verilerek, kooperatif başkanlarının sorularına cevap verildi.
Seyfebeli projesinin devlet desteği ile devam edeceği ve projenin en kısa sürede alt kooperatiflerin ve üyelerin de desteği ile hayata geçirilmesi için gayret gösterileceği ifade edildi
 

DEVAMI

Geçmişten Günümüze tarım aletleri sergisi

Geçmişten Günümüze  Tarım Aletleri Sergisi açıldı. Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği il Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile tarım aletlerinin yen aldığı sergi açıldı.
Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve ilimiz protokolü katıldı. Açılış töreninde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan , tarımın stratejik bir sektör olduğuna dikkat çekerek, "Tarım alanında Sivas’ın potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Belediyemizle yaptığımız ortak iş birliği ile şehrimize yeni bir tarım şirketi kazandırdık. Hayırlı olsun." dedi.
Yapılan konuşmalardan sonra Geçmişte kullanılan tarımsal aletlerin yer aldığı sergi gezerek tarım aletlerini yakından görme imkanı buldu.
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yıllarca tarımsal alanda kullanılan aletlerin yer aldığı sergiyi gezerek , geçmişte kullanılan teknolojiye yenik düşen tarım aletlerini görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Geçmişten Günümüze Tarım Aletlerinin yer aldığı sergi 22 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret