Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

SESOB İLE ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI PROTOKOL İMZALADI

Birliğimizden Haberler

SESOB İLE ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI PROTOKOL İMZALADI

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal , Albaraka Türk Katılım Bankası ile işbirliği protokolü imzaladı.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ın başkanlık makamında gerçekleştirilen protokol törenine Albaraka Türk Katılım Bankası Şube Müdürü Kürşat Kavlak ile Müdür Yardımcısı Yunus Kılıç katıldı.
Protokol töreninde konuşan Albaraka Türk Katılım Bankası Müdürü Kürşad Kavlak, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Üyelerine yönelik olarak özel avantajlı ürün ve hizmetler hakkında bilgi verdi.
Esnaflar masrafsız bankacılık hizmeti vereceklerini vurgulayan Kavlak, bankada açılacak TL, Döviz, Altın ve tüm cari hesaplardan hesap işletim ücreti alınmayacağımı, Albaraka Türk Mobil, İnternet Şube, ATM ve Alo  Albaraka üzerinden yapılacak tüm EFT ve havalelerin ücretsiz olacağını ifade etti.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine özel kampanyalar yaptıklarını dile getiren Kavlak, “1,14 kâr oranı ve 36 aya varan taksitler ile 300.000 TL’ye* kadar Kobinin ihtiyaçlarını finanse ediyoruz. İster 0 km ister 2. El araçlar için 1-24 aylık vadelerde 1,08, 25-48 aylık vadelerde 1,12 kar oranıyla finansman fırsatından yararlanabilecektir.1-60 aylık vadelerde 1,03, 61-120 aylık vadelerde ise 1,08 kar oranıyla konut finansmanı avantajlarımızdan yararlanılabilecektir.  World Business Card için yıllık kullanım ücreti ödenmemektedir. Aynı zamanda taksitli alışveriş imkanı sunulmaktadır.  50.000 TL ye kadar işlemlerinde 9 taksite varan avantajlardan yararlanabilecektir” dedi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise , Albaraka Türk  Katılım Bankasının sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerden esnaf ve sanatkarların daha uygun şartlarda faydalanmaları için protokol imzaladıklarını belirterek, ürün, hizmet ve avantajlardan esnafların faydalanmalarının kendi menfaatlerine olacağını ifade etti.
Yapılan konuşmalardan sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile Albaraka Türk Katılım Bankası Şube Müdürü Kürşat Kavlak arasında protokol imzalandı

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Ak parti ilçe başkanından Sesoba ziyaret

Ak Parti ilçe başkanı Muhammed Burak Kuruçay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Esnaf teşkilatına ziyarette bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Kuruçay, Sesob Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Belediye Meclisi Üyesi iken Ak Parti ilçe başkanlığına atanan ve kısa sürede yönetim kurulu üyelerini oluşturarak çalışmalarına başlayan ilçe başkanı Kuruçay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti.
 
Ak Parti ilçe başkanlığına atandıktan sonra çalışmalara başladığını ve kısa sürede yönetim kurulunu oluşturduğunu ifade eden ilçe başkanı Kuruçay, Ak partinin gücünü daha da artırmak için mücadele edeceklerini, STK ile her zaman uyumlu çalışacaklarını ifade etti.
 
Partinin farklı kademelerinde hizmet verdiğini ve göreve geldiği günden itibaren Sivas halkına ve partililere hizmet verdiğini vurgulayan Kuruçay, “Ak Parti teşkilatlarında farklı birimlerde görev aldım ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulundum. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle ilçe başkanlığına atandım. Yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra ziyaretler yaparak sorunları yerinde tespit ediyoruz. Her zaman bizlerle çalışmalar yapan, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Birlik Başkanımız, sayın Beşir Köksal ve yönetim kurulunu ziyaret ettik ve görüş alışverişinde bulunduk ve tecrübelerinden faydalandık. Başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise , siyasi partilerin önemli olduğunu  dile getirerek, “Ak Parti ilçe başkanlığına atanan sayın Burak Kuruçay ile daha önce de birlikte çalıştık. Esnaflarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Sivasımızın gelişmesi ve kalkınması için gayret gösteren, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen ilçe başkanımıza teşekkür ediyor ve şahsında yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek hizmet yarışında başarılar diliyorum” diye konuştu.
Sesob Başkanı Beşir Köksal, ziyarette Ak Parti ilçe başkanı Muhammed Burak Kuruçay’a esnafların sorunları hakkında da bilgi verdi.  

DEVAMI

Lokantalar Maç Günü indirim yapacak

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas’ın gururu Demirgrup Sivasspor taraftarına destek olmak amacıyla maçın olduğu gün Lokantalarda Yüzde 20 indirim yapıldığını söyledi. Yapılan indirim ile ilgili olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde basın toplantısı düzenlendi.
Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Nazım Yiğit , taraftara destek olmak ve indirimli bir şekilde yemek yemelerini sağlamak amacıyla bir çalışma başlattıklarını ve bu çalışma neticesinde taraftara destek olmak için yüzde 20’lin indirim yaptıklarını, bu indirim için lokantalarda yazı asıldığını ifade ederek, “ Lokantacı esnaflarımız Sivassporumuzun kendi sahasında oynadığı maç günleri tam pansiyon yemeklerde yüzde 20 oranında indirim yapacaktır. Passolig kartı olan taraftarlar bu indirimden faydalanacaktır. Takımımıza ve taraftarlarımızı elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Takımımıza şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi. 
Her zaman Sivasspora ve taraftara destek olmaya çalıştıklarını vurgulayan Sesob Başkanı Beşir Köksal, taraftara yüzde 20’lik indirimlerinden dolayı oda başkanı Nazmi Yiğit ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 
Sesob Başkanı Köksal, “Sivasımızın  gururu Demir grup Sivasspor takımımızın başarısıyla gurur duyuyoruz. Sivasspor takımımız ilimizin tanıtımına önemli katkılar sağlamakta ve her zaman başarısıyla ilimziin adını duyurmaktadır. Takımımızın  süper ligde göstermiş olduğu başarı ilimizi de hareketlendirmiş esnafımıza da önemli katkılar sağlamıştır. Esnaf teşkilatı olarak taraftarımıza imkanlar dahilinde yardımcı oluyoruz. Lokantacılar Esnaf Odamız da maç günü lokantalarda indirim yaparak taraftara katkı sağlamıştır. Esnaflarımız Sivassporumuzun bayraklarını asmalı, maç günü gelen taraftarlara yardımcı olmalı ve müşteri memnuniyetine önem vermelidir. Lokantacılar Odamızın başlatmış olduğu indirim kampanyasına diğer esnaflarımızın da destek vermesini bekliyoruz” diye konuştu.
 
Sesob Başkanı Köksal, Sivassporun her türlü desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek, başarıda emeği olan başta başkanı olmak üzere , yöneticilerine, hocalarına, futbolcularına ve emek veren herkese teşekkür etti.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret