Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

SESOB İLE A LİFE HASTANESİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Birliğimizden Haberler

SESOB İLE A LİFE HASTANESİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile A Life Hospıtal Sivas Hastanesi arasında  sağlık hizmeti protokolü imzalandı Yapılan protokolle esnaflar, hastanenin sağlık hizmetlerinden yüzde 15 indirimli faydalanacak.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanlık makamında gerçekleştirilen protokol törenine  Hastane Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik ile Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal katıldı.

Uzman ekip kadrosu ile Sivas’ta hizmete başladıklarını ifade eden A Life Hospıtal Sivas Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik, Ankara’dan sonra Sivas’ta sağlık alanında hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek, “A Life Hospital olarak her geçen gün hizmet ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Branşlarında  uzman kadromuzla , son teknolojik cihazlarla hizmetimize başladık. Amacımız insanlara sağlık sektöründe en güzel şekilde hizmet vermektir. Bu amaç doğrultusunda esnaf esnaf ve sanatkarlarımıza indirimli sağlık hizmeti vermek istiyoruz . Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile protokol yaparak Birliğe bağlı odaların üyelerine, ailelerine hastane hizmetlerinde yüzde 15 indirim yapacağız. Her zaman esnafını koruyan ve sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanmalarını sağlayan Sesob Başkanı Beşir Köksala teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarların da A Life Hospital’den indirimli faydalanmaları için girişimde bulunduklarını ve protokol yaparak yüzde 15 oranında indirim sağladıklarını dile getiren Sivas Esob başkanı Beşir Köksal, “Sivasımıza yatırım yaparak sağlık sektöründü hizmet vermeye başlayan A Life Hastanesi ile protokol imzalayarak, teşkilat mensuplarımızın ve ailelerinin indirimli bir şekilde hastane hizmetlerinden faydalanmalarını sağladık.   Odalarımız, esnaf teşkilatımız ve aileleri imzaladığımız protokol ile A Life Hospital  Sivas Hastanesinden indirimli faydalanacaktır. Hassasiyet göstererek esnafımıza destek olan hastanesi yönetimine teşekkür ediyor, esnaf ve sanatkarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların sonunda Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal ile A Life Hospital Sivas Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik arasında yüzde 15’lik indirim protokolü imzalandı

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ASKON İŞADAMLARI DERNEĞİNDEN SESOBA ZİYARET

Sivas’ta teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ) Sivas Şubesi ziyaretlere başladı.
Geçtiğimiz aylarda Askon Şube Başkanlığına getirilen Kadir Darıcık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Esnaf teşkilatını ziyaret ederek Birlik Başkanı Beşir Köksal ile bir süre görüş alışverişinde bulundu.
 
ASKON olarak şubeyi kurduktan sonra çalışmalara başladıklarını ifade eden Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Başkanı Kadir Darıcık, Türkiye genelinde 35 ve yurt dışı şubeleriyle ilimizin ve ülkemizin kalkınması için gayret göstereceklerini söyledi.
 
Sivas’ta ASKON şubesini yeni kurduklarını ve ziyaretler yaparak amaçlarını anlattıklarını dile getiren Darıcık, Esnaf teşkilatını da ziyaret ederek Sesob Başkanı sayın Beşir Köksal’ın bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirterek, birlikte çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
Darıcık, 22 Haziran 2019 Cumartesi  günü e ticaret ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapacaklarını da sözlerine ekledi. 
ASKON Şube Başkanı Kadir Darıcık, esnaf teşkilatına önemli hizmetlerde bulunan Sesob Başkanı Beşir Köksala da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise ziyaretlerinden dolayı ASKON Şube Başkanı Kadir Darıcık ve yjnetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
İşadamlarının oluşturduğu STK’ların ülkenin gelişmesinde ve yatırımlar yaparak istihdam sağlanması noktasında önemli katkıları olduğunu ifade eden Köksal, ASKON Şubesinin Sivas’ta faaliyete başlamasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
 

DEVAMI

Cumhuriyet başvcısından Esnaf teşkilatına veda ziyareti

Cumhuriyet Başsavcı Murat İrcal, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesi ile  Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine adanan Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksala veda ziyaretinde bulundu
Yaklaşık 5 yıldır Sivas’ta cumhuriyet başsavcısı olarak görev yapan Başsavcı Murat İrcal, cumhuriyetin temellerinin atıldığı güzel bir Anadolu kendinde görev yapmaktan mutlu oldukların belirterek, Sivas’ı ve Sivaslıları unutmayacağını söyledi. 
Güzel dostluklar kurduklarını bu dostluklardan birinin de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal olduğunu ifade eden Başsavcı İrcal, güzel dostlukların devam edeceğini belirterek, Birlik Başkanı Beşir Köksala teşekkür etti. 
5 Yıldır birlikte çalıştıkları  Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal’ın Eskişehir’e atanması nedeniyle üzüntülü olduklarını , büyükşehirde görev yapacak olması nedeniyle de mutlu olduklarını belirten Sesob Başkanı Köksal, “ Başsavcımız göreve geldiği günden itibaren teşkilatımızla her zaman görüş alışverişinde bulunmuş. Sorunlarımızın çözümü için bizlere yardımcı olmuştur. Başsavcımızı esnaf teşkilatı ve Sivaslılar olarak çok seviyoruz. 
 Esnaf teşkilatı olarak Cumhuriyet Başsavcımızın şahsında Başsavcılığımızla her zaman uyumlu çalıştık. Değerli başsavcımıza yeni görev yerinde başarılar diliyor, Sivas cumhuriyet başsavcılığına atanan Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu ile de birlikte çalışacağımızı ifade ediyorum. Sivaslılar olarak Cumhuriyet Başsavcımız sayın Murat İrcal’ı unutmayacağız “dedi.
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret