Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

SESOB İLE A LİFE HASTANESİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Birliğimizden Haberler

SESOB İLE A LİFE HASTANESİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile A Life Hospıtal Sivas Hastanesi arasında  sağlık hizmeti protokolü imzalandı Yapılan protokolle esnaflar, hastanenin sağlık hizmetlerinden yüzde 15 indirimli faydalanacak.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanlık makamında gerçekleştirilen protokol törenine  Hastane Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik ile Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal katıldı.

Uzman ekip kadrosu ile Sivas’ta hizmete başladıklarını ifade eden A Life Hospıtal Sivas Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik, Ankara’dan sonra Sivas’ta sağlık alanında hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek, “A Life Hospital olarak her geçen gün hizmet ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Branşlarında  uzman kadromuzla , son teknolojik cihazlarla hizmetimize başladık. Amacımız insanlara sağlık sektöründe en güzel şekilde hizmet vermektir. Bu amaç doğrultusunda esnaf esnaf ve sanatkarlarımıza indirimli sağlık hizmeti vermek istiyoruz . Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile protokol yaparak Birliğe bağlı odaların üyelerine, ailelerine hastane hizmetlerinde yüzde 15 indirim yapacağız. Her zaman esnafını koruyan ve sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanmalarını sağlayan Sesob Başkanı Beşir Köksala teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarların da A Life Hospital’den indirimli faydalanmaları için girişimde bulunduklarını ve protokol yaparak yüzde 15 oranında indirim sağladıklarını dile getiren Sivas Esob başkanı Beşir Köksal, “Sivasımıza yatırım yaparak sağlık sektöründü hizmet vermeye başlayan A Life Hastanesi ile protokol imzalayarak, teşkilat mensuplarımızın ve ailelerinin indirimli bir şekilde hastane hizmetlerinden faydalanmalarını sağladık.   Odalarımız, esnaf teşkilatımız ve aileleri imzaladığımız protokol ile A Life Hospital  Sivas Hastanesinden indirimli faydalanacaktır. Hassasiyet göstererek esnafımıza destek olan hastanesi yönetimine teşekkür ediyor, esnaf ve sanatkarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların sonunda Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal ile A Life Hospital Sivas Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik arasında yüzde 15’lik indirim protokolü imzalandı

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Üniversitelerimiz Sivasımız için çok önemlidir

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal , Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kulu makamında ziyaret ederek bir süre görüş alışverişinde bulundu.
Bir ilin gelişmesinde üniversitelerin önemli katkıları olduğunu ifade eden Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, Sivas’ta ikinci bir üniversite açılmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, “ Cumhuriyet Üniversitemizden sonra ikinci üniversitemiz olan Bilim ve Teknoloji Üniversitemiz de hizmet vermeye başladı. Rektörümüzün göreve gelmesi ile birlikte Üniversitemizde alt yapı çalışmaları hızlandırıldı. Esnaf teşkilatı olarak ikinci üniversitemizi de önemsiyor, işbirliğimizin devam edeceğini ifade etmek istiyorum. Esnafımıza büyük katkı sağlayan Üniversitemizin biran önce eğitime açılmasını bekliyoruz. İkinci üniversitemizin ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, savunma sektöründe ihtisaslaşmayı hedeflediklerini, bu hedef doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, üniversiteye tahsis edilen alanda çalışmaların devam ettiğini kaydetti.
Savunma sanayi alanında faaliyet gösteren işletmelerle ortak çalışmalar yapacaklarını ve işbirliği içerisinde olacaklarını dile getiren Prof. Dr. Mehmet Kul, Teknokent binasında faaliyetlerine devam ettiklerini vurgulayarak  Üniversitenin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Mehmet Kul, esnaf teşkilatı ile işbirliği içerisinde olacaklarını hatırlatarak, ziyaretinden dolayı Sesob Başkanı Köksal’a teşekkür etti
 
 

DEVAMI

Kooperatif kredilerine düzenleme getirildi

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal , Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcanın kredilerle ilgili verdiği müjdenin esnafı sevindirdiğini ifade etti.
Esnaf ve sanatkarların kullandıkları kredilerle ilgili Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan’ın açıklamalarını memnuniyetle karşıladıklarını vurgulayan Sesob Başkanı Beşir Köksal, “Esnaf ve sanatkarlarımız  ishihdam sağlamakta,  kendi imkanlarıyla ayakta durmakta ve ailesinin geçimini sağlamaktadır. Birlik ve beraberliğin önemli olduğu bu günlerde esnafımız da elini taşın altına koymuştur. Esnaflarımız ayakta kalabilmek ve mesleğini sürdürmek için kredi destekleriyle hayatını sürdürmektedir.  Bazı esnaflarımızı kredilerini ödemekte zorlanmaktadır. Ticaret Bakanımız sayın Ruhsar Pekcan’ın kredilerle ilgili yapmış olduğu açıklama esnaf teşkilatımızı ve esnaflarımızı sevindirmiştir.
 
Bakanımızın açıklamalarından sonra yeni kredi ödemelerinde  esnafımız çektiği krediyi ister 3 ayda isterse de 6 ayda ödeyebilecek. Ödeme süreleri 4 yıldan 5 yıla çıkarılacak. 100 bin TL’ye olan kredilerde yüzde 2 komisyon alınmayacak, 100 binin üzerindeki kredilerde de yüzde 2 olan komisyon yüzde 1’e düşürülecektir.”dedi.
 
Esnafın sıfır faizli cansuyu kredileri noktasında da beklentileri olduğunu dile getiren Sesob Başkanı Köksal, bu konuda da girişimlerde bulunduklarını belirterek, en kısa sürede sıfır faizli kredilerin de çıkacağına , esnafımızın da kredilerden faydalanmasını sağlayacaklarını sözlerine ekledi.
 
Sesob Başkanı Köksal konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi; Her koşulda esnafımızın yanında olan cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a kredilerle ilgili düzenleme yaparak esnafımıza destek olan Ticaret Bakanımız sayın Ruhsar Pekcan’a, TESK Genel Başkanımız sayın Bendevi Palandöken’e, TESKOMB Başkanımız sayın Abdulkadir Akgül’e ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz”
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret