Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

SESOB İLE A LİFE HASTANESİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Birliğimizden Haberler

SESOB İLE A LİFE HASTANESİ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile A Life Hospıtal Sivas Hastanesi arasında  sağlık hizmeti protokolü imzalandı Yapılan protokolle esnaflar, hastanenin sağlık hizmetlerinden yüzde 15 indirimli faydalanacak.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanlık makamında gerçekleştirilen protokol törenine  Hastane Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik ile Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal katıldı.

Uzman ekip kadrosu ile Sivas’ta hizmete başladıklarını ifade eden A Life Hospıtal Sivas Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik, Ankara’dan sonra Sivas’ta sağlık alanında hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek, “A Life Hospital olarak her geçen gün hizmet ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Branşlarında  uzman kadromuzla , son teknolojik cihazlarla hizmetimize başladık. Amacımız insanlara sağlık sektöründe en güzel şekilde hizmet vermektir. Bu amaç doğrultusunda esnaf esnaf ve sanatkarlarımıza indirimli sağlık hizmeti vermek istiyoruz . Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile protokol yaparak Birliğe bağlı odaların üyelerine, ailelerine hastane hizmetlerinde yüzde 15 indirim yapacağız. Her zaman esnafını koruyan ve sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanmalarını sağlayan Sesob Başkanı Beşir Köksala teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarların da A Life Hospital’den indirimli faydalanmaları için girişimde bulunduklarını ve protokol yaparak yüzde 15 oranında indirim sağladıklarını dile getiren Sivas Esob başkanı Beşir Köksal, “Sivasımıza yatırım yaparak sağlık sektöründü hizmet vermeye başlayan A Life Hastanesi ile protokol imzalayarak, teşkilat mensuplarımızın ve ailelerinin indirimli bir şekilde hastane hizmetlerinden faydalanmalarını sağladık.   Odalarımız, esnaf teşkilatımız ve aileleri imzaladığımız protokol ile A Life Hospital  Sivas Hastanesinden indirimli faydalanacaktır. Hassasiyet göstererek esnafımıza destek olan hastanesi yönetimine teşekkür ediyor, esnaf ve sanatkarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların sonunda Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal ile A Life Hospital Sivas Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Birlik arasında yüzde 15’lik indirim protokolü imzalandı

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

SEYFEBELİ PROJESİ DEVAM EDECEK

Sivas’ta modern sanayi sitesi kurulması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Sivas Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından kurulan Seyfebeli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, alt kooperatiflerini bilgilendirdi.
Çatı Kooperatifinde yer alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kurulan 14 kooperatifin başkanlarıyla bir araya geldi.
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Seyfebeli projesinin son durumu ve bundan sonraki süreci hakkında bilgi verilerek, kooperatif başkanlarının sorularına cevap verildi.
Seyfebeli projesinin devlet desteği ile devam edeceği ve projenin en kısa sürede alt kooperatiflerin ve üyelerin de desteği ile hayata geçirilmesi için gayret gösterileceği ifade edildi
 

DEVAMI

Geçmişten Günümüze tarım aletleri sergisi

Geçmişten Günümüze  Tarım Aletleri Sergisi açıldı. Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği il Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile tarım aletlerinin yen aldığı sergi açıldı.
Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve ilimiz protokolü katıldı. Açılış töreninde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan , tarımın stratejik bir sektör olduğuna dikkat çekerek, "Tarım alanında Sivas’ın potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Belediyemizle yaptığımız ortak iş birliği ile şehrimize yeni bir tarım şirketi kazandırdık. Hayırlı olsun." dedi.
Yapılan konuşmalardan sonra Geçmişte kullanılan tarımsal aletlerin yer aldığı sergi gezerek tarım aletlerini yakından görme imkanı buldu.
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yıllarca tarımsal alanda kullanılan aletlerin yer aldığı sergiyi gezerek , geçmişte kullanılan teknolojiye yenik düşen tarım aletlerini görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Geçmişten Günümüze Tarım Aletlerinin yer aldığı sergi 22 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret