Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Ramazan Bayramınız mübarek olsun

 Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil,  bolluk ve bereket ayı olan Ramazan ayının sonuna geldiklerini belirterek esnafların ve vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.  Ramazan bayramı nedeniyle açıklamalarda bulunan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Bayramların toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik duygu ve hislerinin güçlendiği, gelenek ve göreneklerimizin en güzel şekilde yaşandığı çok özel ve müstesna günlerdir.
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bu güzel bayram günlerinde üzerimize düşen görevleri yerine getirmeli, bayramın anlamına ve ruhuna göre hareket etmeliyiz. Bayramda eş, dost, akrabalar , komşular ve aile büyükleri ziyaret edilmelidir. Tüm hemşerilerinin, esnafların ve İslam aleminin Ramazan bayramını en kalbi duygularımla kutluyor,  sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.
 
ESNAFLARA UYARI
Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, Ramazan bayramı alışverişlerinin de hızlandığına dikkat çekerek, esnafların müşteri memnuniyetine önem vermelerini, işyerlerinde yüklü miktarda para bulundurmamalarını, şüpheli davranış sergileyen vatandaşlarını güvenlik güçlerine bildirmelerini, işyerlerinde gerekli güvenlik önlemleri almalarını tavsiye etti.
SÜRÜCÜLERİ UYARDI
Ramazan bayramı tatili nedeniyle bayramları memleketlerinde geçirecek olan vatandaşları da uyaran Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Bayram tatili için vatandaşlarımız hazırlıklarını yapmaya başladı. Yola çıkmadan önce kendi can ve mal güvenliğimiz açısından aracımızın bakımlarını mutlaka yaptırmalıyız. Yola çıkmadan önce iyi dinlenmeli, uykulu, alkollü ve yorgun bir şekilde yola çıkmamalıyız. Trafikte kendimizi düşündüğümüz kadar  aracımız dışındaki  hayatı ve çevreyi de düşünmeli ve trafik kurallarına riayet etmeliyiz. Yolculuk esnasında sürekli mola verilerek yolculuk etmeliyiz” diye konuştu.
 

DEVAMI

MBA Okullarından esnaf çocuklarına yüzde 30 indirim

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Özel MBA Okulları arasında indirim protokolü imzalandı.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen imza törenine Sesos Başkanı Hakan Demirgil ile MBA Okulları Kurumsal Tanıtım Uzmanı Toprak Gül katıldı.
 
MBA Okulları Kurumsal Tanıtım Uzmanı Toprak Gül, Esnaf ve Sanatkarların çocuklarına eğitim konusunda destek olmak amacıyla indirim protokolü imzaladıklarını ifade ederek, yapılan protokol ile birlikte MBA okullarına kayıtta esnafların ve esnaf teşkilatında çalışan personelin çocuklarına güncel eğitim sistemi üzerinden yüzde 30 indirim sağlayacaklarını söyledi.
 
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ise, esnaf çocuklarının da özel okullardan faydalanmalarını sağlamak amacıyla protokoller imzaladıklarını belirterek, “Esnaf teşkilatı olarak eğitime önem veriyoruz. Geleceğimize yön verecek olan ustalarımızın yetişmesinde eğitim gerçekten önemlidir. Bizlerde ustalarımızın çocuklarının özel okullardan faydalanmalarını sağlamak amacıyla protokoller imzalıyoruz. Bu kapsamda MBA Okulları ile indirim protokolü imzaladık. Yapmış olduğumuz protokol ile esnaflarımızın ve personellerimizin çocukları ilk kayıt sırasında yüzde 30 oranında indirimli faydalanacaktır.
Esnaflarımıza daha fazla imkan sağlanması, çocuklarının eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla protokollerimiz devam edecektir. Yapmış olduğumuz protokolümüzün esnaf teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Sesob Başkanı Hakan Demirgil ile MBA Okulları Kurumsal Tanıtım Uzmanı Toprak Gül arasında indirim protokolü imzalandı.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Hakan DEMİRGİL
Sivas Esob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar