Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Önce odalara sonra kaymakama ziyaret

Birliğimizden Haberler

Önce odalara sonra kaymakama ziyaret

 Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, ilçelere yapmış olduğu ziyaretleri sürdürüyor.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, ilçelerde bulunan teşkilatları ziyaret ederek odaların ve esnafların sorunlarını yetkililerden dinliyor. Kangal ilçesine ziyarette bulunan Sesob Başkanı Beşir Köksal, Kangal Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Basri Çoban, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Müslüm Kel ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Teşiklatın sorunlarını dinleyen Köksal, merkez ve ilçelerde bulunan odalarla birlikte bir aile olduklarını , sorunları yerinde tespit etmek amacıyla bu tür ziyaretlere önem verdiklerini ifade ederek, “Esnaf teşkilatımızda istişareler yaparak sorunları dinliyor ve odalarımızın yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geliyoruz. Yerel sorunları ilgileriyle görüşerek çözmeye, yasal sorunları da Ankara’da yetkilere ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. .Ayrıca 2018 yılının ilk aylarında yapacağımız seçimler hakkında oda başkanlarımızı ve genel sekreterlerimizi bilgilendiriyoruz.” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Kangal Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Basri Çoban ile Kangal Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Müslüm Kel,  Sesob Başkanı Beşir Köksal’ın esnaf teşkilatının sorunlarıyla yakından ilgilendiğini, çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, bilgi ve tecrübelerinden her zaman faydalandıklarını dile getirdiler.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, oda başkanlarıyla birlikte bir süre önce Kangal Kaymakamlığına atanan Mehmet Bek’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret