Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

ÖĞRENCİLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Etkinlik Haberleri

ÖĞRENCİLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

ÖĞRENCİLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Düzyayla köyü ilkokulu öğrencileri Sivas gezisi sonrasında teşekkürlerini yazdıkları mektupla dile getirdiler. 
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından geleneksel hale getirilen proje kapsamında bu sene Hafik ilçesine bağlı Düzyayla Köyü öğrencileri misafir edilmişti. Gün boyu ziyaret ve gezilere katılan öğrenciler, öğretmenleri aracılığı ile SESOB Başkanı Beşir Köksala teşekkür ettiler.
Düzyayla Köyü İlkokulu Müdürü Sezgin Temel ve öğretmen Nermin Öztop, SESOB Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek, hem öğrencilerin selamını getirdiler hem de öğrencilerin yazdıkları mektupları ulaştırdılar.

Okul Müdürü Sezgin Temel, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından bir günlüğüne de olsa Sivas’ta misafir edilen çocukların o günü unutamadıklarını belirterek, Köksal’a katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Öğrencilerin köye döndükten sonra duygularını mektup yazarak dile getirdiklerini vurgulayan Temel, bu gezinin çocuklar açısından ne kadar önemli olduğunu birkez daha dile getirdi.
Okul öğretmeni Nermin Öztop ise çocukların Sivas ziyaretini aileleriyle paylaştığını, birçoğunun ilk kez Sivas’ı gördüğünü, tarihi yerleri yakından tanıma imkanı bulduklarını, aldıkları hediyelerle yüzlerinin güldüğünü belirterek, onlara bu günü yaşamasına vesile olduğu için Köksal’a teşekkür etti.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, her yıl bir ilçenin köy okulunu Sivas’ta misafir ettiklerini, çocukların mutluluklarına ortak olduklarını belirtttı. Hafik Düzyayla’dan gelen öğrencilerinde teşekkür olarak kendisine mektup yazmasından dolayı mutlu olduğunu vurgulayan Köksal, “14 yıldır yapmış olduğumuz bu etkinliğimiz çocuklarımız kadar bizleri de mutlu ediyor. Mektuplarda çocuklar kendi yazılarıyla hem teşekkürlerini ifade ediyorlar, hem de duygu ve düşüncelerini yazıyorlar. Çocuklarımızın mutluluklarına ortak olan ve ziyaret ederek teşekkürlerin ifade eden öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmalardan sonra Düzyayla Köyü İlkokulu Müdürü Sezgin Temel ve öğretmen Nermin Öztop tarafından SESOB Başkanı Köksal’e teşekkür için plaket verdikten sonra öğrencilerin yazdığı mektupları teslim ettiler.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Saniye Işık toprağa verildi

 Tenekeciler ve Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ömer Işık’ın yengesi hakkın rahmetine kavuştu.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tenekeciler ve Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ömer Işık’ın Amcası Bekir Işık’ın hanımı Saniye Işık rahmetli oldu. Işık’ın cenazesi öyle namazını müteakiben Ulu camiinde kılınan cenaze namazının ardından Yukarı Tekke mezarlığında toprağa verildi.
Cenazeye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve oda başkanları da katıldı.
Cenazeye katılan SESOB Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyesi Ömer Işık’a taziyede bulunduktan sonra 76 yaşında rahmetli olan Saniye Işık’a Allahtan rahmet, ailesine de başsağlığı dileğinde bulundu. 
 

DEVAMI

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen Ahilik Kültür Haftası

Sivas'ta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen Ahilik Kültür Haftasında ilimizin tanıtımına önemli katkı sunan ve baston imalatı yaparak ülkenin her tarafına pazarlayan Marangozlar Esnaf Odası üyesi Ali Tükek ustamız , Ahilik Kutlama komitesi tarafından yılın ahisi seçilmiştir. Ahimizin ödülü , Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve Vali Vekili Sezgin üçüncü tarafından verilmiş ve dualarla cübbesi giydirilmiştir

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret