Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

NOSTALJİK MÜZE KAFE AÇILDI

Birliğimizden Haberler

NOSTALJİK MÜZE KAFE AÇILDI

 İki kardeş, yıllarca satın aldıkları tarihi eserleri ve antika çeşitlerinden dekor yaparak kafe açtı
Ferhatbostan Mahallesi Muhtarı Muhabbet Olgaç ve kardeşi Hamit Olgaç, 30 yıldır biriktirdikleri antika eşyaların da yer aldığı güzel bir mekanı hizmete açtı.
 
   Üç katlı olarak açılan kafeye, 30 yıllık birikimlerini sergileyen Muhabbet ve Hamit Olgaç kardeşler, kafenin açılışını gerçekleştirdi
Açılış törenine, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Muhatrlar Derneği Başkanı Turan Koç,, farklı mahallerden genle muhtarlar ve davetliler katıldı. 
Açılışta konuşan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, genç girişimci kardeşlere güzel bir mekan kazandırdıkları için teşekkür etti.
 Muhabbet Olgaç ise 30 yıldır biriktirdikleri tarihi eserleri, antika eşyaları burada sergilediklerini ve müze haline getirdiklerini dile getirerek, katılımcılara teşekkür etti.
 
 Muhabbet, Hamit ve Seyfettin Olgaç tarafından hizmete açılan Müze Kafe, Paşabey mahallesin, Hayrat Sokak, Surtaş Apartmanı altında hizmet vermeye başladı
 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret