Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Müsiad Yönetiminden Sesoba ziyaret

Birliğimizden Haberler

Müsiad Yönetiminden Sesoba ziyaret

Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Salim Eminoğlu,  yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Genel kurulunu yaparak yeni bir yönetimle hizmete talip olan MÜSİAD Başkanı Salim Eminoğlu, Esnaf teşkilatını ziyaret ederek Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Yeni bir ekiple hizmete talip olduklarını ve bu amaç doğrultusunda çalışmalara başladıklarını ifade eden MÜSİAD Başkanı Salim Eminoğlu, Sivas’ın gelişmesi ve istihdamın sağlanması noktasında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.
Birlik ve Beraberliğin önemine vurgu yapan Eminoğlu, uzun yıllar esnaf teşkilatının başkanlığını yapan Sesob Başkanı Beşir Köksal’ın bilgi ve tecrübelerinden faydalanacaklarını belirtti.
Son yıllarda gündem de olan ve Sivas’ın da içerisinde yer aldığı hint keneviri ile ilgili olarak ta yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir şirket kurduklarını, keneviri işlemek için de tesis kuracaklarını dile getirdi.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müsiad yönetimine seçilen değerli başkanım ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek fikir alışverişi yaptıklarını ifade ederek, “Müstail Sanayi ve İşadamları Derneğinin genç bir yönetimi var. Daha önce de bu işadamları derneğimiz ile ortak çalışmalar yaptık. Sivas’ımızın gelişmesi ve kalkınması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kandilimiz ve üç aylarımız mübarek olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları ,  Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Regaib kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, “Üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Rahmet, merhamet, şefkat ve yardımlaşma hislerinin en üst seviyeler çıktığı bu ayları ve içerisinde barındırdığı Regaib, Miraç ve Berat kandillerimizi de iyi değerlendirelim.
 Bu mübarek aylar içerisinde yer alan kandiller, Allahın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği zaman dilimledir.  Mübarek üç aylar  ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, , dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın artırılmasına vesile olan  özel ve güzel geçerelerdir.. Üç aylar ve mübarek gecelerin kıymetini bilmeli ve dualarla geçirmeliyiz. Bu gecede dargınlıklara ve küskünlüklere son verilmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde ve ilimizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine , birlik , berberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını  dilerim..
İslam âleminin, halkımızın ve esnaf ve sanatkarlarımızın mübarek Regaip kandilini tebrik eder,  Bu gecenin ülkemiz ve İslam Âleminin  birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.
 

DEVAMI

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret