Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Milletimizin belediye başkanı olacağım

Birliğimizden Haberler

Milletimizin belediye başkanı olacağım

Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp , Esnaf teşkilatı ile bir araya gelerek projelerini açıkladı.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Sesob toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, esnaf teşkilatı olarak 31 mart  tarihinde yapılacak olan seçimde Sivas’ın hizmetine talip olan Belediye Başkan adaylarıyla bir araya geldiklerini ve projelerini yakından görme imkanı bulduklarını söyledi..
Siyasi partilerin belediye Başkan adayları ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını vurgulayan Sesob Başkanı Beşir Köksal,” Sivasımızın hizmetine talip olan siyasi partilerimizin değerli başkan adaylarıyla esnaf teşkilatımızın başkan ve yöneticilerini bir araya getirmek için böyle bir toplantı gerçekleştirdik. Bu toplantımızda adaylarımız ilimize yapacakları projeler hakkında bilgi veriyor ve teşkilat mensuplarımızın sorularını cevaplıyorlar. Bu toplantımızda da Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı sayın Doğan Ürgüp’ü konuk ettik. Yapılacak olan seçimde BBP adayı Doğan Ürgüp ve diğer siyasi i partilerimizin adaylarına başarılar diliyorum” dedi.
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkarların yerel ve yasal sorunları hakkında da bilgi vererek, sorunların çözümü için BBP Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp’den destek istedi.
            ‘Sivas İçin Yeniden’ sloganıyla birkez daha Sivas’ın hizmetine talip olduklarını belirten Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, aday olduktan sonra ziyaretler yaparak esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinlediklerini söyledi.  
 Yeni bir ekip ve yeni projelerle yola çıktıklarını dile getiren Belediye başkan adayı Ürgüp, milletin belediye başkanı olacağını ve hizmetlerine kaldığı yerden devam edeceğini, su indirimi sağlayacaklarını, Sivas’ın gelişmesi ve kalkınması için gayret göstereceklerini kaydetti.
BBP Adayı Ürgüp, Emirhan kayalıkları , sila turizmi, Turkuaz , Kızılırmak, , kadınlar kültür merkezi, el sanatları çarşısı, ulaşım , otoparklar olmak üzere sosyal , kültürel ve sportif alanlarda hazırladıkları projeleri sinevizyon eşliğinde anlattı.
BBP Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, toplantının sonunda esnaf teşkilatı başkan ve yönetim kurulu üyelerinin sorularını cevaplandırdı.
Toplantıya BBp İl Başkanı Uğur Bulut, ilçe başkanı Yakup Çoban, Belediye meclis üyesi adayları ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ve yönetim , denetim kurulu üyeleri katıldı.
    
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Ak parti ilçe başkanından Sesoba ziyaret

Ak Parti ilçe başkanı Muhammed Burak Kuruçay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Esnaf teşkilatına ziyarette bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Kuruçay, Sesob Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Belediye Meclisi Üyesi iken Ak Parti ilçe başkanlığına atanan ve kısa sürede yönetim kurulu üyelerini oluşturarak çalışmalarına başlayan ilçe başkanı Kuruçay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti.
 
Ak Parti ilçe başkanlığına atandıktan sonra çalışmalara başladığını ve kısa sürede yönetim kurulunu oluşturduğunu ifade eden ilçe başkanı Kuruçay, Ak partinin gücünü daha da artırmak için mücadele edeceklerini, STK ile her zaman uyumlu çalışacaklarını ifade etti.
 
Partinin farklı kademelerinde hizmet verdiğini ve göreve geldiği günden itibaren Sivas halkına ve partililere hizmet verdiğini vurgulayan Kuruçay, “Ak Parti teşkilatlarında farklı birimlerde görev aldım ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulundum. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle ilçe başkanlığına atandım. Yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra ziyaretler yaparak sorunları yerinde tespit ediyoruz. Her zaman bizlerle çalışmalar yapan, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Birlik Başkanımız, sayın Beşir Köksal ve yönetim kurulunu ziyaret ettik ve görüş alışverişinde bulunduk ve tecrübelerinden faydalandık. Başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise , siyasi partilerin önemli olduğunu  dile getirerek, “Ak Parti ilçe başkanlığına atanan sayın Burak Kuruçay ile daha önce de birlikte çalıştık. Esnaflarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Sivasımızın gelişmesi ve kalkınması için gayret gösteren, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen ilçe başkanımıza teşekkür ediyor ve şahsında yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek hizmet yarışında başarılar diliyorum” diye konuştu.
Sesob Başkanı Beşir Köksal, ziyarette Ak Parti ilçe başkanı Muhammed Burak Kuruçay’a esnafların sorunları hakkında da bilgi verdi.  

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret