Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Metropol Tokat Konsept Mağazası Açıldı

Etkinlik Haberleri

Metropol Tokat Konsept Mağazası Açıldı

METROPOL TOKAT KONSEPT MAĞAZASI AÇILDI
Her geçen gün şube sayısını artıran Metropol Alişveriş merkezleri, konsept mağazasını Tokatta hizmete açtı.
‘Anadolu İçin Metropol Vakfı’ sloganıyla yola çıkan ve her geçen gün büyüyen Metropol Marketleri, düzenlenen törenle Tokat Konsept Mağazasını açtı.
Tokatta düzenlenen törene Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Cem Vakfı Başkanı Ali Dağ, İlbeyliler Derneği Başkanı Dr. Mesut Acıöz, Kaptanlar Grup Yönetim Kurulu üyeleri ile Sivas’tan ve çok Tokattan çok sayıda davetli katıldı. 
Kuranı kerimin okunması ile başlayan törende bir konuşma yapan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ka ptanlar grup olarak Sivas’ta ve çevre illerde önemli yatırımlar yapıldığını bu yatırımlar sayesinde istihdam sağlandığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür ederek, hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.
Kaptanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kaptan ise yıllardır yatırım yaptıklarını ve bu yatırımlar ile her geçen gün büyüdüklerini söyledi. Kaptanlar grup olarak inşaattan mermere, gıdadan perakendeye kadar değişik sektörlerde hizmet verdiklerini ve istihdam sağladıklarını vurgulayarak, “Kaptanlar Grup bünyesinde hizmet veren Metropol marketlerimiz yaygınlaşmaya başladı. Çorum ve Sivas’tan sonra Tokat ilinde marketimizi açmış bulunuyoruz. Yatırımlarımız bundan sonra da devam edecektir. Marketimizin açılışına katılarak bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Sivas ve Tokat protokolüne teşekkür ediyoruz”dedi.
Yapılan konuşmaların ardından dua edilerek hep birlikte kurdela kesildikten sonra market gezildi. Kaptanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kaptan, açılışa katılanlara marketi gezdirerek bilgi verdi.
Tokat Metrolol Konsept Mağaza Yeşilirmak mahallesi Vali Zekai Gümüş caddesi üzerinde Novada AVM yanında hizmet verecek.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Saniye Işık toprağa verildi

 Tenekeciler ve Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ömer Işık’ın yengesi hakkın rahmetine kavuştu.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tenekeciler ve Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ömer Işık’ın Amcası Bekir Işık’ın hanımı Saniye Işık rahmetli oldu. Işık’ın cenazesi öyle namazını müteakiben Ulu camiinde kılınan cenaze namazının ardından Yukarı Tekke mezarlığında toprağa verildi.
Cenazeye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve oda başkanları da katıldı.
Cenazeye katılan SESOB Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyesi Ömer Işık’a taziyede bulunduktan sonra 76 yaşında rahmetli olan Saniye Işık’a Allahtan rahmet, ailesine de başsağlığı dileğinde bulundu. 
 

DEVAMI

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen Ahilik Kültür Haftası

Sivas'ta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen Ahilik Kültür Haftasında ilimizin tanıtımına önemli katkı sunan ve baston imalatı yaparak ülkenin her tarafına pazarlayan Marangozlar Esnaf Odası üyesi Ali Tükek ustamız , Ahilik Kutlama komitesi tarafından yılın ahisi seçilmiştir. Ahimizin ödülü , Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve Vali Vekili Sezgin üçüncü tarafından verilmiş ve dualarla cübbesi giydirilmiştir

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret