Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Kurumlararası işbirliğimiz devam edece

Birliğimizden Haberler

Kurumlararası işbirliğimiz devam edece

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Seyit Yıldız, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

Sesob Başkanı Beşir Köksal tarafından karşılanan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Seyit Yıldız, bir süre sohbet ettikten sonra gıda sektöründe yapılan çalışmalar ve aksaklıklar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine iadei ziyarette bulunduğunu ifade eden Yıldız, Esnaf teşkilatını yakından tanıdığını, Birlik Başkanı Beşir Köksal ve oda başkanlarıyla her zaman diyalog içerisinde olduklarını söyledi.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün çalışmaları hakkında da bilgi veren Yıldız, kurum olarak Tarım ve Hayvancılık alanında projeler yürüttüklerini, çiftçileri desteklediklerini, destekler sayesinde bilinçli tarım ve hayvancılık yapılmasına destek olduklarını ifade etti.

Kurumlar arası işbirliğinin ve koordinasyonun çok önemli olduğunu vurgulayan Yıldız, hijyene önem verdiklerini, hem esnafın hem de vatandaşların dikkat etmesi gerekenler hakkında sürekli görüş alışverişinde bulunduklarını vurgulayarak, katık ve desteklerinden dolayı Birlik Başkanı Beşir Köksal’a teşekkür etti.

            İadei ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise İl Müdürü Seyit Yıldız’ın yıllardır kurumun içerisinde olduğunu, çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirerek, “Sivas’ın kalkınması için tarım ve hayvancılık çok önemlidir. Bu alanda il müdürümüzde gayretli ve başarılı çalışmalar yaparak, çiftçilerin desteklerden faydalanması için çalışıyor. Müdürümüzün çalışmaları esnafımızı da memnun ediyor. Esnafımız ne kadar mutlu olursa bizlerde mutlu oluyoruz. Esnafımızın memnuniyeti bizim için de önemlidir. Her zaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz ile koordinasyonumuz devam edecektir. Müdürümüze çalışmalarında başarılar diliyorum”diye konuştu.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Milletimiz vatanına her zaman sahip çıkar

   Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal,  Türkiye Cumhuriyetinin  demokrasiye ve cumhuriyetimizin temel niteliklerine bağlı kalarak; tek bayrak, tek vatan, tek millet ve tek devlet ülküsü etrafında sımsıkı kenetlenerek sonsuza kadar varlığını sürdüreceğini söyledi.
15 Temmuz’un üçüncü yıl dönümünde açıklama yapan Sesob Başkanı Beşir Köksal, Türk milletinin ülkenin huzurunu ve birliğini bozacak girişimlere hiçbir zaman müsaade etmeyeceklerini  ifade etti.
 
15 Temmuz 2016’da kanlı ve vahşi bir saldırıyla, tarihin kaydettiği en büyük ihanet girişimlerinden biriyle karşı karşıya kaldığını dile getiren Köksal, “Devletinin birlik ve beraberliğini ve milletimizin serbest iradesi ile seçilmiş Cumhuriyet Hükümetimizi ve demokratik rejimimizi açıkça tehdit eden, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen Darbe ve Devletimizi İşgal Girişimini, 15 Temmuz'un yıldönümünde yeniden en kuvvetli bir biçimde bir defa daha kınıyoruz.
 
Ahilik gelenek ve kültüründen gelen her zaman Devletinin ve Milletinin yanında yer alan, aileleri ve yanlarında çalışanlarla birlikte ülkemizin dörtte birini temsil eden esnaf ve sanatkârlarımız, nereden ve kimden gelirse gelsin, darbelere karşı dimdik ayakta olmuş ve ayakta olmaya devam edecektir. Hiçbir zaman Cumhuriyet ve Rejim Düşmanlarına bu mukaddes topraklarda Devletimizi ele geçirme fırsat ve imkânı tanınmayacaktır. Dün olduğu gibi bugün ve her zaman Milletimiz; ülkesine ve Devletine canı pahasına sahip çıkacaktır. Milletimizin asil iradesine dayanan demokrasimizi sahiplenme, yaşatma ve geliştirme noktasında; esnaf ve sanatkârlarımız, her zaman olduğu gibi tek vücut halinde ve sarsılmaz bir irade ile Devletimizin, Milletimizin ve meşru Cumhuriyet Hükümetimizin yanında yer alacaktır.Darbe girişimi ve sonrasında yaşananlara baktığımızda milletimizin önünde  hiçbir gücün duramayacağı  tüm dünyaya bir kez daha ispat edilmiştir. Bu saatten sonra hiçbir güç bizi birkez daha sınamayacak ve , devletimiz ve milletimiz sonsuza kadar payidar kalacaktır”dedi.
Köksal, “Hain Fetö ve terör örgütünün şehit ettiği kahraman güvenlik güçlerimize, vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, 15 Temmuz darbe girişiminde mücadele ederken yaralanan gazilerimize de birkez daha geçmiş olsun diliyorum.” İfadesine yer verdi.
 
 
 

DEVAMI

ASKON İŞADAMLARI DERNEĞİNDEN SESOBA ZİYARET

Sivas’ta teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ) Sivas Şubesi ziyaretlere başladı.
Geçtiğimiz aylarda Askon Şube Başkanlığına getirilen Kadir Darıcık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Esnaf teşkilatını ziyaret ederek Birlik Başkanı Beşir Köksal ile bir süre görüş alışverişinde bulundu.
 
ASKON olarak şubeyi kurduktan sonra çalışmalara başladıklarını ifade eden Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Başkanı Kadir Darıcık, Türkiye genelinde 35 ve yurt dışı şubeleriyle ilimizin ve ülkemizin kalkınması için gayret göstereceklerini söyledi.
 
Sivas’ta ASKON şubesini yeni kurduklarını ve ziyaretler yaparak amaçlarını anlattıklarını dile getiren Darıcık, Esnaf teşkilatını da ziyaret ederek Sesob Başkanı sayın Beşir Köksal’ın bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirterek, birlikte çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
Darıcık, 22 Haziran 2019 Cumartesi  günü e ticaret ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapacaklarını da sözlerine ekledi. 
ASKON Şube Başkanı Kadir Darıcık, esnaf teşkilatına önemli hizmetlerde bulunan Sesob Başkanı Beşir Köksala da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise ziyaretlerinden dolayı ASKON Şube Başkanı Kadir Darıcık ve yjnetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
İşadamlarının oluşturduğu STK’ların ülkenin gelişmesinde ve yatırımlar yaparak istihdam sağlanması noktasında önemli katkıları olduğunu ifade eden Köksal, ASKON Şubesinin Sivas’ta faaliyete başlamasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret