Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Köksal, Suşehrinde iki odayı ziyaret etti

Birliğimizden Haberler

Köksal, Suşehrinde iki odayı ziyaret etti

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, ilçelere yapmış olduğu ziyaretlere Suşehri ilçesi ile devam etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Suşehri ilçesinde esnafları ziyaret ettikten sonra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Esnaf teşkilatı olarak fırsat buldukça Birliğe bağlı bulunan odalara ziyarette bulunduklarını ifade eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, teşkilat olarak bir aile olduklarını ve bu tür ziyaretlere önem verdiklerini söyledi.

Merkez ve ilçelerde bulunan odaların ve esnafların sorunlarıyla ilgilenmeye çalıştıklarını vurgulayan Köksal, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak zaman zaman odalarımıza ziyaretler yaparak başkanlarımızın ve esnaflarımızın sorunlarını dinlemeye gayret gösteriyoruz. Merkez ve ilçelerde bulunan esnaf teşkilatları bir aile gibidir. Ziyaretlerde aile içi sohbetler yaparak sorunlarımızı gündeme getiriyor ve çözüm için de gerekli katkıyı sağlıyoruz. Suşehri ilçemizde de odalarımızı ziyaret ederek başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Teşkilat olarak faydalı bir ziyaret olmuştur. 2018 yılında yapılacak olan oda seçimlerinde başkanlarımıza başarılar diliyorum”dedi.

Suşehri Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Şen ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Karakaya, Birlik Başkanı Köksal’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, her zaman esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Köksal’a teşekkür ettiler.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, 2018 yılının ilk aylarında yapılacak olan oda seçimlerinde nelerin yapılacağı konusunda başkan ve yönetim kurulu üyelerini bilgilendirmek amacıyla Sesob tarafından hazırlanan kitabı hediye etti.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret