Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Köksal, Güründe iki odayı ziyaret etti

Birliğimizden Haberler

Köksal, Güründe iki odayı ziyaret etti

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, ilçelere yapmış olduğu ziyaretlere Gürün ilçesi ile devam etti.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Gürün Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nail Çakıcı ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hamit Tunayı ziyaret ederek, bir süre görüş alışverişinde bulundu.

Esnaf teşkilatı olarak fırsat buldukça Birliğe bağlı bulunan odalara ziyarette ulunmaya ve sorunlarını di8nmeye çalıştığını ifade eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, istişarelerin çok önemli olduğunu ve esnafların sorunlarını yerinde dinlemek ve görüş alışverişinde bulunmak için bu ziyaretleri yaptıklarını söyledi. Gürün ilçemizde de oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek sorunlarımızı tartıştık. Ayrıca esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler diledik” diye konuştu.

Esnaf teşkilatı açısından 2018 yılının çok önemli olduğunu ve oda seçimlerini 2018 yılının ilk üç aylık diliminde yapacaklarını, bu konuda teşkilat olarak kitap hazırlayarak başkan ve sekreterleri bilgilendirdiklerini  dile getiren Köksal, esnaf teşkilatına yakışır  seçimler yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Gürün Esna f ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nail Çakıcı ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hamit Tuna, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birilği Başkanı Beşir Köksal’ın çalışmalarından memnun olduklarını, kendilerine her zaman yardımcı olduğunu ve sorunların çözümü için gayret gösterdiğini belirterek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler..

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret