Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Kavram Okulları ile eğitim sözleşmesi imzaladık

Birliğimizden Haberler

Kavram Okulları ile eğitim sözleşmesi imzaladık

 Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, önümüzdeki eğitim öğretim döneminde eğitime başlayacak olan Kavram Okulları ile eğitim sözleşmesi imzaladı
 
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanlık makamında gerçekleştirilen törenine Sesob Başkanı Beşir Köksal ile Kavram Okulları Genel Koordinatörü Yunus Emre Keleşoğlu katıldı.
Kavram Okulları olarak Türkiye genelinde 40 ilde yer aldıklarını Sivas’ında bu iller arasına dahil olduğunu ifade eden okulun genel koordinatörü Yunus Emre Keleşoğlu, eğitim öğretim döneminin başlaması ile birlikte okulun Sivas kampüsünde tüm kademelerde yaptırılacak yeni kayıtlar için yılık kayıt ücreti üzerinden esnaf çocuklarına yüzde 10 oranında indirim yapılacağını söyledi. Keleşoğlu, esnaf çocuklarının Kavram okullarından indirimli faydalanabilmesini sağlamak için eğitim sözleşmesi imzalayan Sesob Başkanı Beşir Köksala da teşekkür etti. 
Esnaf çocuklarının da özel okullarda okumasını sağlamak için özel okul ve kolejlerle indirim ve işbirliği protokolü imzaladıklarını ifade eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, Geleceğimize yön verecek olan çocuklarımız çok önemlidir. Esnaf çocuklarının da özel okullardan faydalanabilmesi için Kavram Okulları yetkilileri ile bir yıllık eğitim sözleşmesi imzaladık. Kayıt döneminde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ve odalara kaydını belgeleyenlerin esnaflarımız ile oda çalışanları Kavram Okullarından yüzde 10 oranında indirimli faydalanacaktır”dedi. 
Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, Kavram Okulları Genel Koordinatörü Yunus Emre Keleşoğlu ile birlikte eğitim sözleşmesini imzaladı
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kandilimiz ve üç aylarımız mübarek olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları ,  Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Regaib kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, “Üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Rahmet, merhamet, şefkat ve yardımlaşma hislerinin en üst seviyeler çıktığı bu ayları ve içerisinde barındırdığı Regaib, Miraç ve Berat kandillerimizi de iyi değerlendirelim.
 Bu mübarek aylar içerisinde yer alan kandiller, Allahın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği zaman dilimledir.  Mübarek üç aylar  ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, , dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın artırılmasına vesile olan  özel ve güzel geçerelerdir.. Üç aylar ve mübarek gecelerin kıymetini bilmeli ve dualarla geçirmeliyiz. Bu gecede dargınlıklara ve küskünlüklere son verilmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde ve ilimizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine , birlik , berberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını  dilerim..
İslam âleminin, halkımızın ve esnaf ve sanatkarlarımızın mübarek Regaip kandilini tebrik eder,  Bu gecenin ülkemiz ve İslam Âleminin  birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.
 

DEVAMI

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret