Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

KOSGEBDEN FAYDALANDI KAFE AÇTI

Birliğimizden Haberler

KOSGEBDEN FAYDALANDI KAFE AÇTI

KOSGEB kurslarına katıldıktan sonra desteklerinden faydalanan iş kadını Miyase Kozani, kafe açarak esnaflık hayatına başladı.
Yıllarca başka yerlerde çalışan Miyase Kozani, Uygulamalı Girişimcilik eğitimlerine katıldıktan sonra KOSGEB’den destek alarak kafe açtı.
 
Örtülüpınar mahallesinde açılan Gülsüm Kafenin açılış törenine katılan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, ev hanımlarının girişimci olmasının ve destek alarak işyeri açmasının çok anlamlı olduğunu söyledi.
KOSGEB kurslarının faydalı olduğunu ve kurslara katılanların projeler hazırlayarak devlet desteği ile işyeri açtığını vurgulayan Köksal, yıllarca başkalarının yanında çalışan ve projeden faydalanarak işyeri açan işletmeci Miyase Kozani’yi tebrik etti.
Okunan duanın ardından işyerinin açılışını Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal yaptı.
 
41 yaşındaki ev hanımı Miyase Kozani ise , KOSGEB desteğini de alarak işyeri açtığını ve  kafe sektöründe hizmet vermeye başladığını belirterek, açılışa katılan ve destek olan  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’a teşekkür etti.
Yıllarca farklı yerlerde çalıştığını kaydeden Kozani, KOSGEB’in desteği ile Sivas’a güzel bir mekan kazandırdığını, kafe ve aparat çeşitleriyle de en güzel şekilde hizmet vermeye gayret gösterdiklerini sözlerine ekledi.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret