Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

KÖKSAL, FOTOĞRAFÇI DÜKKANININ AÇILIŞINI YAPTI

Birliğimizden Haberler

KÖKSAL, FOTOĞRAFÇI DÜKKANININ AÇILIŞINI YAPTI

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yıllarca babası ile çalışarak mesleği öğrenen Ümit Afacarnn işyerinin açılışını yaptı.
Sivas’ta uzun yıllar fotoğrafçı olarak mesleğini sürdüren Ergün Afacanın, oğluna da aynı meslek üzerine dükkan açtı. Babasından öğrendiği bilgi ve tecrübeleri değerlendiren Ümit Afacan, Karda Fotoğraf ve Grafik Tasarım üzerine işyerini açarak çalışmalara başladı.
Okunan dua ve kurban kesiminin ardından kısa bir konuşma yapan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, esnafların da yeni işyerleri açarak istihdama destek verdiğini , Sivas’a yeni işletmeler kazandırdığını ifade ederek, “ Fotoğrafçılık sektörü ilimizde son yıllarda gözde mesleklerden bir tanesidir. Yıllarca babasıyla çalışarak mesleği öğrenen Ümit Afacan’da kendi işyerini açarak ticaretine devam etmektedir. Bu güzel mekanı ilimize kazandıran işletme sahibimizi tebrik ediyor, hayırlı, bereketli bol kazançlar diliyorum” dedi.
 
SESOB Başkanı Beşir Köksal, konuşmasının ardından Karda Fotoğraf ve Grafik Tasarım adlı işyerinin açılışını gerçekleştirdi.
 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret