Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Toplumu inşa eden mimarlarımız Öğretmenlerimizdir

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, biz  biz yapan değerlerimizin çocuklarımızın zihninde yerleşmesini ve kök salmasını sağlayan gönül bahçıvanı öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı.
 
   Sesob Başkanı Beşir Köksal, geleceğimizin teminatı olan gençlerin yetişmesinde büyük gayretleri ve emekleri olan öğretmenlerimizin fedakar ve cefakar bir şekilde çalıştığını belirterek, “Öğretmenlik mesleği dünyanın en kutsal mesleğidir. Toplumumuzu inşa eden mimarların öğretmenlerimizdir. Öğretmenlik mesleğin onurunu ve saygınlığını hiçbir zaman yitirmemiştir. Çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe hazırlanması bakımından kutsal ve onurlu bir görevi yürüten öğretmenlerimiz, toplumumuzun da yol göstericisidir.
 
Öğretmenlerimiz mesleğinin bilincinde olan, öğrencilere son teknolojileri öğreten, mesleğinin kutsal olduğunu bilen, ülkemizi çok iyi yerlere taşıyacak insanların yetişmesinde de seferber olan kişilerdir. Öğretmenler sevgi dağıtır, içimizi aydınlatır, bizi doğruya yöneltir, bilgili kişi olmamız için çaba gösterir. Beceri ve yeteneklerimizin gelişmesinde bizlere öncülük eder. Sevgileriyle içimizi yeniliğe, gelişmeyi ve bilimi anlatarak düşüncelerimizi aydınlatan doğruluk, dürüstlük ve bilgiyle evrensel değerlere ulaşmamızı sağlayan bu kutsal mesleği icra eden öğretmenlerimize çok şeyler borçluyuz. Çocuklarımıza gösterdikleri özveri, sabır ve hoşgörü için öğretmenlerimize birkez daha teşekkür ediyorum.  “dedi.
 
Sesob Başkanı Beşir Köksal,  Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere onun yaktığı ışığı yeni nesillere taşıyan, geleceğin teminatı olan çocukları ve gençleri en iyi şekilde yetiştirmek için ülkemizin her köşesinde fedakarlık göstererek görev yapan başta Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Lavaşçı olmak üzere öğretmenlerin bu müstesna gününü kutladıktan sonra emekliye ayrılanlara da sağlıklı ömürler diledi.  
 
 
 

DEVAMI

Gültepe Hastanesi yöneticiierinden Sesoba ziyaret

Özel Sivas Gültepe Hastanesi yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları: Birliğini ziyaret ederek, hastanenin çalışmaları ve hizmetleri hakkında bilgi verdiler.
 Özel Sivas Gültepe Hastanesi Müdürü İlkay Şükrü Demirkol ve beraberindiler Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksala ziyarette bulundu. Hastane olarak en güzel hizmeti sunmaya gayret gösterdiklerini, kurumlar ve sivil toplum örgütleriyle protokoller yaparak indirim sağladıklarını belirterek, “  Özel Sivas Gültepe Hastanesi olarak 7250 metre kare alanda yenilenen hekim kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Sağlık sektöründe insanlara en güzel şekilde hizmet vermektir. Bu doğrultuşa anlaşmalar ve protokoller yaparak hastalarımızın uygun fiyatlarda sağlık hizmetleri almalarını sağlıyoruz.
Bu amaç doğrultusunda enflasyon mücadele kapsamında fiyatlarımıza zam yapmayarak Ocak 2018 fiyatlarıyla hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bizlere yardımcı olan ve protokol imzalayarak esnafın daha uygun fiyatlarla sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayan Sesob Başkanımız Beşir Köksal’a teşekkür ediyorum” dedi.
Sivas’a yatırım yaparak güzel bir hastane kazandıran yöneticilere teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, “Esnaf ve Sanatkârlarımızın özel hastaneden uygun fiyatlarda sağlık hizmeti alabilmeler için Özel Sivas Gültepe Hastane yöneticilerimizle protokol imzalamıştık. Esnaflarımız hastanemizden en güzel şekilde faydalanıyor. Hastane yöneticilerimizin 2018 yılı fiyatlarıyla hizmet vermeye devam etmesi bizleri de memnun etmiştir. Enflasyonla mücadele kapsamında fiyatları artırmayarak sağlık hizmetlerine devam eden hastane yöneticilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • İl Ekonomi Değerlendirme Toplantısı
  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret