Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

İyi Parti il başkanından Sesoba ziyaret

Birliğimizden Haberler

İyi Parti il başkanından Sesoba ziyaret

İyi Parti İl Başkanı Taha Çaykuş, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

Geçtiğimiz aylarda Meral Akşener ve ekibi tarafından kurulan ve kısa sürede teşkilatlandıktan sonra İyi Parti İl Başkanlığına atanan Avukat Taha Cengiz, il başkan yardımcısı Tayyar Kaya ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ziyarette bulunarak Birlik Başkanı Beşir Köksal ile görüştü.

İl Başkanlığına atandıktan sonra çalışmalara başladıklarını dile getiren İyi Parti İl Başkanı Çaykuş, esnaf teşkilatını da önemsediklerini belirterek, esnafların sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmak ve parti çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, kendilerini kabul eden Sesob Başkanı Köksal’a teşekkür etti.

Siyasi partilerin esnaf teşkilatı açısından önemine vurgu yapa8n Sesob Başkanı Beşir Köksal, esnaf teşkilatının bazı sorunlarının siyasiler tarafından çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Her zaman esnafın sorunlarını siyasi partiler aracılığı ile gündeme taşımaya gayret gösterdiklerini, çözümünde önemli katkıları olduğunu vurgulayan Köksal, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şahsında il ve ilçe teşkilatlarına siyasi yaşamında başarılar dileyerek, partinin hayırlı olmasını ve güzel hizmetlerde  bulunmasını temenni etti.

Sesob Başkanı Beşir Köksal, ziyaretin sonunda esnaf teşkilatının çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret