Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

İsak Emmioğlu toprağa verildi

Birliğimizden Haberler

İsak Emmioğlu toprağa verildi

Sivas’ın sevilen genç işadamlarından İsak Emmioğlu geçirdiği kalp krizi sonrasında yaşamını yitirdi.
 Emmioğlu ailesinin bireylerinden  olan ve aynı zamanda Sivasspor Binicilik ve Atlı Spor Kulübü Başkanı İsak Emmioğlu için Ulu Cami'de cenaze töreni düzenlendi.
İsak  Emmioğlu'nun cenazesi, öğle namazına müteakiben İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Yukarı Tekke Mezarlığında toprağa verildi.
Törene, Emmioğlu'nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra Vali Davut Gül, Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Hilmi Bilgin, Ali Akyıldız, Sivas 5. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sinan Şen, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Alim Yıldız,  İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, silvil toplum örgütlerinin başkanları , spor camiasının yanı sıra sevenleri katıldı. 
Cenaze törenine katılan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir köksal , genç işadamının ölümü nedeniyle üzüntü duyduklarını belirterek, Isak Emmioğluna Allahtan rahmet, Emmioğlu ailesine başsağlığı temennisinde bulundu. 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

1 Temmuz itibariyle sarma sigara satışı yasaklandı

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal , tütün satışları ile ilgili kanunun yayınlandığını ifade ederek, 1 Temmuz itibariyle makaron veya yaprak sigara kağıdı satışının yasaklandığını ifade etti
 
  7247 sayılı “Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” 26 Haziran 2020 tarihli ve 31167 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdiğini dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, “7061 sayılı Kanunun 62 nci maddesi ile 4733 sayılı Tütün, Tütün Mamulleri ve Alkol Piyasasının Düzenlenmesine Dair Kanunun 6 ncı maddesine dokuzuncu fıkradan sonra gelmek üzere eklenen onuncu fıkrasındaki Ticari amaçla makaron veya yaprak sigara kağıdı içine kıyılmış tütün, parçalanmış tütün, tütün harici herhangi bir madde doldurmak, bu şekilde üretilen ürünleri satışa arz etmek, satmak, bulundurmak veya nakletmek 1 Temmuz itibariyle yasaklanmıştır.
 
93 üncü maddesiyle 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunun 3 üncü maddesinin yeniden düzenlenen yırminci fıkrası; Ticari amaçla; makaron veya yaprak sigara kâğıdını, içine kıyılmış tütün, parçalanmış tütün ya da tütün harici herhangi bir madde doldurmuş olarak satanlar, satışa arz edenler, bulunduran ve nakledenlere, üç yıldan altı yıla kadar hapis cezası verilir.
 
Ayrıca, 1 Temumz 2021 tarihinden itibaren de Tarım ve Orman Bakanlığından yetki belgesi almadan veya bildirimde bulunmadan tütün ticareti yapılması yasaklanmıştır. ”dedi.
Sivas Esob Başkanı Beşir köksal, tüttün ürünleri satan esnafların mağduriyet yaşamaması ve gerekli cezaya maruz kalmaması için yasaklara riayet etmelerini tavsiye etti.
 

DEVAMI

Sesob Başkanından SGK müdürüne ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Kadir Boztepe'yi makamında ziyaret ederek, COVİD-19 sürecinde esnafa yönelik yapılan erteleme ve çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Sesob Başkanı Köksal, Sosyal Güvenlik Kurumu başta olmak üzere esnaf teşkilatı olarak kamu kurum ve kuruluşları ile uyumlu çalıştıklarını ,esnafın sorunlarını her platformda dile getirerek çözümü için gayret gösterdiklerini de  sözlerine ekledi

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret