Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

HEDEFİMİZ BİRLİK OLMAKTIR

Etkinlik Haberleri

HEDEFİMİZ BİRLİK OLMAKTIR

HEDEFİMİZ BİRLİK OLMAKTIR
Hacı Bektaşı Veli Anadolu Kültür Vakfı yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret etti.
Vakıf Başkanı Gülümser Altuntaş, yönetim kurulu üyeleri Dursun Çakar ve Rıza Poyraz ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
Vakıf başkanlığına seçildikten sonra ziyaretler yaptıklarını ve bu ziyaretler kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret ettiklerini dile getiren Altuntaş, Sivas’ta birlik ve beraberlik olduğunu belirterek, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Beşir Köksal, birlik ve beraberlik içerisinde güzel etkinlikler yapıyor. Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bizler bu göreve geldikten sonra birlik ve beraberlik içerisinde yapılan etkinliklerde yer almak istiyoruz. Başkanımıza yapmış olduğu faaliyetler için teşekkür ediyor, bundan sonra yapılacak olan programlarda Hacı Bektaşı Veli Vakfı olarak katılmak istiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SESOB Başkanı Beşir Köksal ise , Sivas’ta birlik ve beraberlik içerisinde güzel şeyler ortaya çıktığını, Birlik Aşuresi gibi bazı etkinliklere de öncülük etmeye gayret gösterdiklerini dile getirerek, “Sivas’ta birlik ve beraberlik içerisinde güzel etkinlikler yapmaya gayret gösteriyoruz.Valilik ve Belediye öncülüğünde kurumlar ve STK’ların katılımı ile farklı etkinlikler yaptık. Birlik Aşuresini de ilk yıl Cem Vakfı ve Hacı Bektaşı Veli Vakfının da katılımı ile gerçekleştirmiştik. Hacı Bektaşı Veli Vakfı daha sonra etkinliklerde yer almadı. İnşallah bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde yaptığımız etkinliklerde sizleri de aramızda görmekten mutlu oloruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz”diye konuştu.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Saniye Işık toprağa verildi

 Tenekeciler ve Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ömer Işık’ın yengesi hakkın rahmetine kavuştu.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tenekeciler ve Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ömer Işık’ın Amcası Bekir Işık’ın hanımı Saniye Işık rahmetli oldu. Işık’ın cenazesi öyle namazını müteakiben Ulu camiinde kılınan cenaze namazının ardından Yukarı Tekke mezarlığında toprağa verildi.
Cenazeye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve oda başkanları da katıldı.
Cenazeye katılan SESOB Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyesi Ömer Işık’a taziyede bulunduktan sonra 76 yaşında rahmetli olan Saniye Işık’a Allahtan rahmet, ailesine de başsağlığı dileğinde bulundu. 
 

DEVAMI

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen Ahilik Kültür Haftası

Sivas'ta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen Ahilik Kültür Haftasında ilimizin tanıtımına önemli katkı sunan ve baston imalatı yaparak ülkenin her tarafına pazarlayan Marangozlar Esnaf Odası üyesi Ali Tükek ustamız , Ahilik Kutlama komitesi tarafından yılın ahisi seçilmiştir. Ahimizin ödülü , Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve Vali Vekili Sezgin üçüncü tarafından verilmiş ve dualarla cübbesi giydirilmiştir

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret