Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

HALKBANK MÜDÜNÜNDEN SESOBA ZİYARET

Birliğimizden Haberler

HALKBANK MÜDÜNÜNDEN SESOBA ZİYARET

Halk bankası Şube Müdürlüğüne atanan Fuat  Yetkin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

Banka Müdürü Tuncay Koramaz’ın Kayseri Şube Müdürlüğüne atanmasından sonra Sivas Müdürlüğüne Halk Bankası Samsun Canik Şube Müdürü Fuat Yetkin atandı. Görevine başlayan Yetkin, ilk ziyaretini Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine yaparak, Birlik Başkanı Beşir Köksal ile bir süre sohbet etti. 

Cumhuriyetin temellerinin atıldığı Sivas’ta görev yapmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Halkbank merkez müdürü Fuat Yetkin, banka olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduklarını söyledi.

Ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, halk bankasının esnaf ve sanatkarlar için önemli olduğunu belirterek, “Esnaf ve sanatkarlarımız kredilerini halk bankası aracılığı ile kullanmaktadır. Banka çalışanları da her zaman esnafımıza kolaylık göstermeye ve banka ile olan işlerde onlara yardımcı olmaya çalışmaktadır. Banka müdürümüzün şahsında tüm çalışanlara esnafımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı birkez daha teşekkür ediyorum”dedi.

SESOB Başkanı Beşir Köksal, bankanın Sivas şube müdürlüğüne atanan Fuat Yetkine yeni görevinde  başarılar diledi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

SEYFEBELİ PROJESİ DEVAM EDECEK

Sivas’ta modern sanayi sitesi kurulması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Sivas Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından kurulan Seyfebeli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, alt kooperatiflerini bilgilendirdi.
Çatı Kooperatifinde yer alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kurulan 14 kooperatifin başkanlarıyla bir araya geldi.
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Seyfebeli projesinin son durumu ve bundan sonraki süreci hakkında bilgi verilerek, kooperatif başkanlarının sorularına cevap verildi.
Seyfebeli projesinin devlet desteği ile devam edeceği ve projenin en kısa sürede alt kooperatiflerin ve üyelerin de desteği ile hayata geçirilmesi için gayret gösterileceği ifade edildi
 

DEVAMI

Geçmişten Günümüze tarım aletleri sergisi

Geçmişten Günümüze  Tarım Aletleri Sergisi açıldı. Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği il Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile tarım aletlerinin yen aldığı sergi açıldı.
Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve ilimiz protokolü katıldı. Açılış töreninde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan , tarımın stratejik bir sektör olduğuna dikkat çekerek, "Tarım alanında Sivas’ın potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Belediyemizle yaptığımız ortak iş birliği ile şehrimize yeni bir tarım şirketi kazandırdık. Hayırlı olsun." dedi.
Yapılan konuşmalardan sonra Geçmişte kullanılan tarımsal aletlerin yer aldığı sergi gezerek tarım aletlerini yakından görme imkanı buldu.
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yıllarca tarımsal alanda kullanılan aletlerin yer aldığı sergiyi gezerek , geçmişte kullanılan teknolojiye yenik düşen tarım aletlerini görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Geçmişten Günümüze Tarım Aletlerinin yer aldığı sergi 22 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret