Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Güvenlik güçlerimizle gurur duyuyoruz

Birliğimizden Haberler

Güvenlik güçlerimizle gurur duyuyoruz

 Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürünü ziyaret etti.
Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Adnan Oranı Makamında ziyaret ederek bir süre sohbet eden SESOB başkanı Beşir Köksal, gece gündüz demeden ülkemizin ve ilimizin asayişi için çalışan, hizmet veren güvenlik güçlerine yönelik yapılan saldırıdan dolayı başsağlığı dilediğinde bulundu
 
Ülkemizi karıştırmak isteyen , birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat verilmeyeceğini, dile getiren Kökrsal, “Emniyet teşkilatımıza yönelik olarak yapılan saldırıyı nefret ve şiddetle kınıyoruz. Şahsınız da tüm emniyet teşkilatına başsağlığı diliyorum. Hain terör örgütü tarafından yapılan bombalı saldırılarda hayatını kaybeden polislerimize Allahtan rahmet, yaralılara da geçmiş olsun diliyorum. Bu ülkede yaşayan millet olarak hain terör örgütüne karşı ortak duruşumuzu ve bu topraklarda birlikte yaşama kararımızı sergilemeye devam edeceğiz.”dedi.
 
 Polis Meslek Yüksek Okulunun açıldığı günden itibaren Afgan polis adaylarına eğitim verdiğini ve burada eğitim gören polis adaylarının esnafa katkısı olduğunu belirten Köksal,   Polis Meslek Yüksek Okulunun Sivas ekonomisine katkısı olduğunu kaydetti
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Adnan Oran,  Sivas’ı çok sevdiğini ve yabancı olmadığını vurgulayarak, cumhuriyetin temellerinin atıldığı Sivas’ta görev yapmaktan mutlu olduğunu ifade etti.
Oran, ziyaretinden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’a teşekkür etti.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kandilimiz ve üç aylarımız mübarek olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları ,  Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Regaib kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, “Üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Rahmet, merhamet, şefkat ve yardımlaşma hislerinin en üst seviyeler çıktığı bu ayları ve içerisinde barındırdığı Regaib, Miraç ve Berat kandillerimizi de iyi değerlendirelim.
 Bu mübarek aylar içerisinde yer alan kandiller, Allahın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği zaman dilimledir.  Mübarek üç aylar  ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, , dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın artırılmasına vesile olan  özel ve güzel geçerelerdir.. Üç aylar ve mübarek gecelerin kıymetini bilmeli ve dualarla geçirmeliyiz. Bu gecede dargınlıklara ve küskünlüklere son verilmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde ve ilimizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine , birlik , berberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını  dilerim..
İslam âleminin, halkımızın ve esnaf ve sanatkarlarımızın mübarek Regaip kandilini tebrik eder,  Bu gecenin ülkemiz ve İslam Âleminin  birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.
 

DEVAMI

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret