Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Esnaf teşkilatından Belediye Başkanına teşekkür

Birliğimizden Haberler

Esnaf teşkilatından Belediye Başkanına teşekkür

 Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Sami Aydını ziyaret ederek, bu güne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür etti. 
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu , 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimler sonrasında görevini yeni devredecek olan Belediye Başkanı Sami Aydına yönelik veda ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal , Belediye başkanı olarak görev yaptığı iki dönemde Başkan Aydın’ın Sivas’ın gelişmesi ve kalkınması için güzel hizmetlerde bulunduğunu belirterek, “Belediye Başkanı olarak iki dönemdir birlikte çalıştık. Ne zaman esnafımızın sorunlarını dile getirdiğim zaman  çözümünde yardımcı oldunuz. Görev süreniz boyunca Sivas’a büyük eserler kazandırdınız. Her alanda yapılan hizmetlerinizle Sivas’ın gelişmesine önemli katkı sundunuz. Sivas’a yapmış olduğunuz hizmetleriniz için şahsım adına, yönetim kurulum adına ve esnaf teşkilatım adına teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum” dedi.
 
Esnaf teşkilatı ile her zaman uyumlu çalıştıklarını dile getiren Belediye Başkanı Sami Aydın, bunun neticesinde güzel çalışmalar ortaya çıktığını belirterek, “Sivas’ta esnaf teşkilatımız ve sivil toplum örgütlerimizle her zaman uyumlu çalıştık. İlimizin de sorun olarak gözüken her problemi çözdük Yapılan çalışmalar ve hizmetlerle güzel eserler ortaya çıktı. Bireysel olarak değil, Sivas için mücadele ettik.  Her alanda hizmetler yaparak ilimizin gelişmesine ve güzelleşmesine katkı sağladık. Sizlerin ve halkımızın teveccühüne teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Belediye Başkanı Sami Aydına Sivas el sanatlarından hediye ederek, görev süresi içesinde yaptığı hizmetlere teşekkür etti.
   
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

SEYFEBELİ PROJESİ DEVAM EDECEK

Sivas’ta modern sanayi sitesi kurulması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Sivas Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından kurulan Seyfebeli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, alt kooperatiflerini bilgilendirdi.
Çatı Kooperatifinde yer alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kurulan 14 kooperatifin başkanlarıyla bir araya geldi.
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Seyfebeli projesinin son durumu ve bundan sonraki süreci hakkında bilgi verilerek, kooperatif başkanlarının sorularına cevap verildi.
Seyfebeli projesinin devlet desteği ile devam edeceği ve projenin en kısa sürede alt kooperatiflerin ve üyelerin de desteği ile hayata geçirilmesi için gayret gösterileceği ifade edildi
 

DEVAMI

Geçmişten Günümüze tarım aletleri sergisi

Geçmişten Günümüze  Tarım Aletleri Sergisi açıldı. Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği il Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile tarım aletlerinin yen aldığı sergi açıldı.
Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve ilimiz protokolü katıldı. Açılış töreninde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan , tarımın stratejik bir sektör olduğuna dikkat çekerek, "Tarım alanında Sivas’ın potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Belediyemizle yaptığımız ortak iş birliği ile şehrimize yeni bir tarım şirketi kazandırdık. Hayırlı olsun." dedi.
Yapılan konuşmalardan sonra Geçmişte kullanılan tarımsal aletlerin yer aldığı sergi gezerek tarım aletlerini yakından görme imkanı buldu.
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yıllarca tarımsal alanda kullanılan aletlerin yer aldığı sergiyi gezerek , geçmişte kullanılan teknolojiye yenik düşen tarım aletlerini görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Geçmişten Günümüze Tarım Aletlerinin yer aldığı sergi 22 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret