Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SESOBA ZİYARET

Birliğimizden Haberler

EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SESOBA ZİYARET

Sivas Emniyet Müdürü Turan Aksoy, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine iadei ziyarette bulundu. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine iade ziyarette bulunarak Birlik Başkanı Beşir Köksal ile bir süre sohbet eden Emniyet Müdürü Turan Aksoy, esnaf teşkilatı hakkında bilgi aldı. Güzel bir şehirde görev yaptığını, teşkilat olarak kurumlarla işbirliği içerisinde olduklarını dile getiren Emniyet Müdürü Turan Aksoy, “Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretimize gelmişti. Başkanımıza iadei ziyarette bulunmak için buradayım. Emniyet teşkilatı olarak ülkemizin ve Sivas’ın huzuru ve güvenliği için çalışıyoruz. Bu konuda gerek esnaflarımızın gerekse de vatandaşlarımızın da desteğini görüyoruz. Görev sürem boyunca da birlikte çalışmalarımız devam edecektir” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, “Müdürümüz göreve başladıktan sonra yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyarette bulunarak görevinde başarılar dilemiştik. Müdürümüzün iadei ziyarette bulunması bizleri de memnun etmiştir. Müdürümüz, esnafımızın sorunlarının çözümü için bizlere her konuda yardımcı oluyor. Emniyet güçlerimiz, ilimiz ve esnafımızın huzuru için gece gündüz demeden çalışıyor. Esnaf teşkilatı olarak her zaman güvenlik güçlerimize yardımcı olacağız. Ziyaretinden dolayı tekrar Emniyet Müdürümüz sayın Turan Aksoy’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret