Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SESOBA ZİYARET

Birliğimizden Haberler

EMNİYET MÜDÜRÜNDEN SESOBA ZİYARET

Sivas Emniyet Müdürü Turan Aksoy, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine iadei ziyarette bulundu. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine iade ziyarette bulunarak Birlik Başkanı Beşir Köksal ile bir süre sohbet eden Emniyet Müdürü Turan Aksoy, esnaf teşkilatı hakkında bilgi aldı. Güzel bir şehirde görev yaptığını, teşkilat olarak kurumlarla işbirliği içerisinde olduklarını dile getiren Emniyet Müdürü Turan Aksoy, “Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretimize gelmişti. Başkanımıza iadei ziyarette bulunmak için buradayım. Emniyet teşkilatı olarak ülkemizin ve Sivas’ın huzuru ve güvenliği için çalışıyoruz. Bu konuda gerek esnaflarımızın gerekse de vatandaşlarımızın da desteğini görüyoruz. Görev sürem boyunca da birlikte çalışmalarımız devam edecektir” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, “Müdürümüz göreve başladıktan sonra yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyarette bulunarak görevinde başarılar dilemiştik. Müdürümüzün iadei ziyarette bulunması bizleri de memnun etmiştir. Müdürümüz, esnafımızın sorunlarının çözümü için bizlere her konuda yardımcı oluyor. Emniyet güçlerimiz, ilimiz ve esnafımızın huzuru için gece gündüz demeden çalışıyor. Esnaf teşkilatı olarak her zaman güvenlik güçlerimize yardımcı olacağız. Ziyaretinden dolayı tekrar Emniyet Müdürümüz sayın Turan Aksoy’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

SEYFEBELİ PROJESİ DEVAM EDECEK

Sivas’ta modern sanayi sitesi kurulması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Sivas Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından kurulan Seyfebeli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, alt kooperatiflerini bilgilendirdi.
Çatı Kooperatifinde yer alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kurulan 14 kooperatifin başkanlarıyla bir araya geldi.
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, Seyfebeli projesinin son durumu ve bundan sonraki süreci hakkında bilgi verilerek, kooperatif başkanlarının sorularına cevap verildi.
Seyfebeli projesinin devlet desteği ile devam edeceği ve projenin en kısa sürede alt kooperatiflerin ve üyelerin de desteği ile hayata geçirilmesi için gayret gösterileceği ifade edildi
 

DEVAMI

Geçmişten Günümüze tarım aletleri sergisi

Geçmişten Günümüze  Tarım Aletleri Sergisi açıldı. Sivas Kongresinin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Sivas Valiliği il Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile tarım aletlerinin yen aldığı sergi açıldı.
Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve ilimiz protokolü katıldı. Açılış töreninde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan , tarımın stratejik bir sektör olduğuna dikkat çekerek, "Tarım alanında Sivas’ın potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Belediyemizle yaptığımız ortak iş birliği ile şehrimize yeni bir tarım şirketi kazandırdık. Hayırlı olsun." dedi.
Yapılan konuşmalardan sonra Geçmişte kullanılan tarımsal aletlerin yer aldığı sergi gezerek tarım aletlerini yakından görme imkanı buldu.
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yıllarca tarımsal alanda kullanılan aletlerin yer aldığı sergiyi gezerek , geçmişte kullanılan teknolojiye yenik düşen tarım aletlerini görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Geçmişten Günümüze Tarım Aletlerinin yer aldığı sergi 22 Ağustos tarihine kadar açık kalacak.
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret