Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Dem Kafe ve Nargile Restaurant hizmete açıldı

Dem Kafe ve Nargile Restaurant hizmete açıldı

 Sivas’ta yeni bir mekan daha hizmet vermeye başladı. Dem Kahvaltı ve Nargile Restaurant  düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Açılış törenine Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ali Kılıç, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Özfidan ile davetliler katıldı.
Ferhat Gökkaya ve Sabri Duman’ın işbirliği ile hizmete açılan Dem Kahvaltı ve Nargile Solunun açılışında konuşan kadın girişimci işletmecisi Meltem Gökkaya, nezih bir ortamı Sivas halkının hizmetine sunmaktan mutlu olduklarını belirterek, açılışa katılan davetlilere teşekkür etti.
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ali Kılıç ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın birer konuşma yaparak genç girişimci Meltem Gökkaya’yı tebrik ederek, hayırlı bereketli bol kazançlar dilediler.
Okunan duanın ardından Dem Kahvaltı ve Nargile restaurantın açılışı gerçekleştirildi.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Barış Pınarı Harekatını Destekliyoruz

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, esnaf camiası olarak ülkemizin lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkomutanlığında başlatılan  Barış Pınarı Harekatını desteklediklerini açıkladı. 
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin , güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan  terör koridorunu yok etmek , bölgeye barış ve huzuru getirmek için bu harekatı başlattıklarını vurgulayan Sesob Başkanı Köksal, “Ülkemiz bu harekatla uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanmış ve operasyon başlatmıştır. Esnaf teşkilatı olarak terörün her türlüsüne karşı yapılan mücadeleyi desteklediğimizi ifade etmek istiyorum.
 Türk milleti olarak tarihte olduğu gibi bu önemli operasyonda da tek vücut olmalı, birlik ve beraberlik içerisinde yer almalı, dünya’da birlikteliğimizi göstermelidir.
 Kahraman şanlı Türk ordumuza, silahlı kuvvetlerimize yüce mevlam güç ve kuvvet versin, her türlü tehlikeden korusun." ifadelerine yer verdi
 
Esnaf teşkilatı olarak Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu belirtir, Barış Pınarı Harekatının bölgemize, ülkemize barış ve istikrar getirmesini temenni ederim”ifadelerine yer verdi.  
 

DEVAMI

Gardaşlık Yürüyüşüne esnaf teşkilatından tam destek

Sivas Valiliği ve Belediye öncülüğünde gerçekleştirilen Gardaşlık Festivali etkinliklerine esnaf teşkilatı tam destek verdi. Tren Gar binası önünde Sivas protokolü ve gardaşları ile yürüyüşe katılan ahi teşkilatı, yöresel kıyafetleriyle de dikkat çekti.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Tren Gar binası önünde başlayan ve Cumhuriyet meydanında sona eren Sivas Gardaşlık Festivali Yürüyüşünde Gardaşlarıyla birlikte yürümenin mutluluğunu yaşadılar 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret