Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Dem Kafe ve Nargile Restaurant hizmete açıldı

Dem Kafe ve Nargile Restaurant hizmete açıldı

 Sivas’ta yeni bir mekan daha hizmet vermeye başladı. Dem Kahvaltı ve Nargile Restaurant  düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Açılış törenine Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ali Kılıç, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Özfidan ile davetliler katıldı.
Ferhat Gökkaya ve Sabri Duman’ın işbirliği ile hizmete açılan Dem Kahvaltı ve Nargile Solunun açılışında konuşan kadın girişimci işletmecisi Meltem Gökkaya, nezih bir ortamı Sivas halkının hizmetine sunmaktan mutlu olduklarını belirterek, açılışa katılan davetlilere teşekkür etti.
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ali Kılıç ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın birer konuşma yaparak genç girişimci Meltem Gökkaya’yı tebrik ederek, hayırlı bereketli bol kazançlar dilediler.
Okunan duanın ardından Dem Kahvaltı ve Nargile restaurantın açılışı gerçekleştirildi.
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Gardaşlık Yürüyüşüne esnaf teşkilatından tam destek

Sivas Valiliği ve Belediye öncülüğünde gerçekleştirilen Gardaşlık Festivali etkinliklerine esnaf teşkilatı tam destek verdi. Tren Gar binası önünde Sivas protokolü ve gardaşları ile yürüyüşe katılan ahi teşkilatı, yöresel kıyafetleriyle de dikkat çekti.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Tren Gar binası önünde başlayan ve Cumhuriyet meydanında sona eren Sivas Gardaşlık Festivali Yürüyüşünde Gardaşlarıyla birlikte yürümenin mutluluğunu yaşadılar 

DEVAMI

Sesob Yönetiminden Ziraat Odası başkanına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrasında güven tazeleyen Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağı ziyaret etti.
Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ye yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sesob Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri bir süre görüş alışverişinde bulunduktan sonra genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundular.
Ziyarette konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ziraat Odası delegelerinin oylarıyla tekrar seçilen Hacı Çetindağı tebrik etti.
Sivil toplum örgütleri olarak Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ile birlikte birçok yerde görev yaptıklarını dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, “ Ziraat Odası Başkanımız Hacı Çetindağ güzel bir genel kurul yaparak delegelerin tercihi ile birkez daha başkanlığa seçilmiştir. Başkanım yıllardır teşkilatın içerisinde Sivas’a ve çiftçilerimize hizmet etmektedir. Görev yaptığı süre içerisinde de çiftçilerimize yönelik olarak faydalı çalışmalar yapmıştır. Genel kurulun Sivas’ımıza ve çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyor, birkez daha oda başkanlığına seçilen başkanımı tebrik ediyorum”dedi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, “Yıllardır esnaf teşkilatına hizmet veren Birlik Başkanımız Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden onur ve gurur duydum. Her zaman başkanımın bilgi ve tecrübelerinden faydalanıyoruz. Sivas çiftçisini ve tarımını daha ileriye götürebilmek sorunlarına çare olabilmek için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bizlerde sivil toplum örgütleri olarak Sivas’ın  gelişmesi ve kalkınması için elimizi taşın altına koyacağız ve birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadesine yer verdi.
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret