Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

CHP HEYETİ SESOBU ZİYARET ETTİ

Birliğimizden Haberler

CHP HEYETİ SESOBU ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı ve 24. dönem milletvekili Ekonomist Prof.Dr. Hurşit Güneş, Esna f ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, İl Başkanı Ulaş Karasu ve parti yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleştirilen ziyarette Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Güneş, 16 Nisan Referandumu hakkında görüş alışverişinde bulundu. Türkiye’de başta 15 Temmuz darbe girişimi olmak üzere başkaldırışlar olduğunu, ülkemizin farklı tehditlerle karşı karşıya kaldığını vurgulayan Güneş, bu girişimler karşısında tüm siyasi partilerin bir araya gelerek milli birlik ve beraberliği sağladığını dile getirdi. Cumhurbaşkanını hakkında görüşlerini de belirten Güneş, Cumhurbaşkanının tarafsız olması gerektiğini de sözlerine ekledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, 2016 yılının esnaf açısından da ülkemiz açısından da iyi geçmediğini söyledi. Hükümetin esnafa yönelik bazı yapılandırmaları ve destekleri olduğunu vurgulayan Köksal, bu desteklerin daha da artırılmasını ümit ettiklerini dile getirerek, “Esnaf ve sanatkarımız kendi imkanlarıyla ayakta durmaktadır. Yaşanan olaylardan elbette esnaflarımız da etkilenmiştir. Teşkilat olarak yapılanları unutmuyoruz. Hükümetimiz, zor bir dönemden geçen esnaflarımıza kredi desteği ve yapılandırmalar yaparak destek olmuştur. İnşallah bu destekler devam edecektir”dedi. Esnaf teşkilatı olarak her zaman bütün siyasi partilere eşit mesafede olduklarını birkez daha vurgulayan Köksal, ziyaretlerinden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili ve parti yöneticilerine teşekkür etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kandilimiz ve üç aylarımız mübarek olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları ,  Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Regaib kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, “Üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Rahmet, merhamet, şefkat ve yardımlaşma hislerinin en üst seviyeler çıktığı bu ayları ve içerisinde barındırdığı Regaib, Miraç ve Berat kandillerimizi de iyi değerlendirelim.
 Bu mübarek aylar içerisinde yer alan kandiller, Allahın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği zaman dilimledir.  Mübarek üç aylar  ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, , dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın artırılmasına vesile olan  özel ve güzel geçerelerdir.. Üç aylar ve mübarek gecelerin kıymetini bilmeli ve dualarla geçirmeliyiz. Bu gecede dargınlıklara ve küskünlüklere son verilmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde ve ilimizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine , birlik , berberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını  dilerim..
İslam âleminin, halkımızın ve esnaf ve sanatkarlarımızın mübarek Regaip kandilini tebrik eder,  Bu gecenin ülkemiz ve İslam Âleminin  birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.
 

DEVAMI

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret