Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Birlik ve Beraberlik bizim için önemli

Birliğimizden Haberler

Birlik ve Beraberlik bizim için önemli

 Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Cem Vakfı Şube Başkanlığına atanan Mustafa Arslanaliyi ziyaret etti

Geçtiğimiz günlerde Ali Dağ’ın yerine Cem Vakfı Şube Başkanlığına atanan Mustafa Arslanali’yi ziyaret eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, şube başkanına yeni görevinde başarılar diledi.

Cem Vakfının faaliyete başladığı yıldan itibaren her zaman uyumlu çalıştıklarını dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, Cem Vakfında görev yapan başkanlarımızla her zaman uyumlu çalışıyoruz. Bazı etkinlikleri de ortak yaparak birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu gösteriyoruz. Hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık ve yapmayacağız. Bu günlerde birlik ve beraberliğe daha da ihtiyacımız vardır. Esnaf teşkilatı olarak birlik Başkanımıza ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyor, her zaman alevi-sünni ayrımı yapmadan birlikte çalışmaya devam edeceğimizi ifade ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cem Vakfı Şube Başkanı Mustafa Arslanali ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi,

“ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız sayın Beşir Köksal’ı ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Her zaman örnek alıyor ve tecrübelerinden faydalanıyoruz. Ayrımcılıktan yana olmadığımızı bir kez daha ifade etmek isterim. Sivas için yapılacak olan güzel hizmetlerde vakıf olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.   Başkanımıza nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret