Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Birlik ve Beraberlik bizim için önemli

Birliğimizden Haberler

Birlik ve Beraberlik bizim için önemli

 Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Cem Vakfı Şube Başkanlığına atanan Mustafa Arslanaliyi ziyaret etti

Geçtiğimiz günlerde Ali Dağ’ın yerine Cem Vakfı Şube Başkanlığına atanan Mustafa Arslanali’yi ziyaret eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, şube başkanına yeni görevinde başarılar diledi.

Cem Vakfının faaliyete başladığı yıldan itibaren her zaman uyumlu çalıştıklarını dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, Cem Vakfında görev yapan başkanlarımızla her zaman uyumlu çalışıyoruz. Bazı etkinlikleri de ortak yaparak birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu gösteriyoruz. Hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık ve yapmayacağız. Bu günlerde birlik ve beraberliğe daha da ihtiyacımız vardır. Esnaf teşkilatı olarak birlik Başkanımıza ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyor, her zaman alevi-sünni ayrımı yapmadan birlikte çalışmaya devam edeceğimizi ifade ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cem Vakfı Şube Başkanı Mustafa Arslanali ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi,

“ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız sayın Beşir Köksal’ı ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Her zaman örnek alıyor ve tecrübelerinden faydalanıyoruz. Ayrımcılıktan yana olmadığımızı bir kez daha ifade etmek isterim. Sivas için yapılacak olan güzel hizmetlerde vakıf olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.   Başkanımıza nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kandilimiz ve üç aylarımız mübarek olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları  Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları ,  Ramazan ayının müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.
Regaib kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sivas ESOB Başkanı Beşir Köksal, “Üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Rahmet, merhamet, şefkat ve yardımlaşma hislerinin en üst seviyeler çıktığı bu ayları ve içerisinde barındırdığı Regaib, Miraç ve Berat kandillerimizi de iyi değerlendirelim.
 Bu mübarek aylar içerisinde yer alan kandiller, Allahın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği zaman dilimledir.  Mübarek üç aylar  ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, , dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın artırılmasına vesile olan  özel ve güzel geçerelerdir.. Üç aylar ve mübarek gecelerin kıymetini bilmeli ve dualarla geçirmeliyiz. Bu gecede dargınlıklara ve küskünlüklere son verilmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, kalbiniz nur, Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde ve ilimizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine , birlik , berberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını  dilerim..
İslam âleminin, halkımızın ve esnaf ve sanatkarlarımızın mübarek Regaip kandilini tebrik eder,  Bu gecenin ülkemiz ve İslam Âleminin  birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.
 

DEVAMI

Sesob Başkanı Köksaldan Eskişehir Başsavcısına ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Eskişehir Esnaf ve Sanatlarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile birlikte Sivas'tan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan başsavcı Murat İrcal’i makamında ziyaret etti.
Sivas heyeti, birlikte çalıştıkları Başsavcı Murat İrcala yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra bir süre sohbet etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri
  • Seminer Galeri
  • Etkinlik Galeri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret