Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Başkanlardan usta gazetecilere ziyaret

Birliğimizden Haberler

Başkanlardan usta gazetecilere ziyaret

Başkanlar, bir süredir rahatsız olan usta gazeteciler Fikret Ünsal ve sirer Doğan’ı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundular.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ile Suşehri Belediyesi eski başkanlarından Sedat Selden  oluşan heyet, bir süredir hastanede tedavi olan ve t olan ve evinde dinlenen ve uzun yıllar basın sektörüne hizmet veren Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fikret Ünsal’ı ziyaret ederek , bir süre sohbet ettikten sonra eski günleri yad ettiler. 
Daha sonra gazeteci Sirer Doğan’ı evinde ziyaret eden başkanlar, bir süre sohbet ettikten sonra geçmiş olsun temennisinde bulundular. 
İki gazetecinin de Sivas’a yıllarda yazılı basın sektöründe güzel hizmetlerde bulunduklarını, Sivas’ın sorunlarının çözümünde öncülük etmeye gayret gösterdiklerini belirten başkanlar,  basının çınarları olan Ünsal ve Doğan’a geçmiş olsun temennisinde bulunduktan sonra bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaretlerde eki günlerdeki hatıralar da anlatıldı.
      
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret