Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Ak parti ilçe başkanı Eminoğlundan Sesob Başkanı Köksala ziyaret

Birliğimizden Haberler

Ak parti ilçe başkanı Eminoğlundan Sesob Başkanı Köksala ziyaret

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
İlçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sesob’a ziyarette bulunan İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu, Sesob Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu. 
İlçe başkanlığına seçildikten sonra yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını, esnaf ziyaretleri yaparak sorunlarını yerinde dinlediklerini ifade eden Eminoğlu, esnaf teşkilatını da ziyaret ederek, teşkilatın çalışmaları ve sorunları hakkında bilgi almak istediklerini dile getirdi. Eminoğlu, Ak Parti iktidarının esnafa yardımcı olduğunu ve sorunlarına çözüm bulmaya gayret gösterdiğini vurgulayarak, esnaf teşkilatının başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, teşkilat olarak , Ak Parti teşkilatı ile her zaman uyumlu çalıştıklarını, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini, sorunların çözümünde destek verdiklerini ifade ederek, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.
 Sesob Başkanı Beşir Köksal, ilçe başkanlığına seçilen Tarık Eminoğlu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.
 
 
 
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret