Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Ahilik Kutlama Komitesi toplandı

Birliğimizden Haberler

Ahilik Kutlama Komitesi toplandı

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde gerçekleştirilecek olan Ahilik Kültür Haftası hazırlıkları başladı.
Bu sene 19-20 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan 30. Ahilik Kültür Haftası için Vali Yardımcısı Yeliz Yıldızhan başkanlığında bir toplantı yapılarak yapılacak olan etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Vali Yardımcısı Yeliz Yıldızhan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ziya Kurt, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu , Ticaret İl Müdürü Selim Baş ile Belediye, Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Cem Vakfından birer temsilci katıldı. 
Esnafın bayramı da olarak nitelendirilen 30 Ahilik Kültür Haftasında yapılacak olan etkinliklerin ele alındığı toplantıda Yılın Ahisi, Yılın Kalfası ve Yılın Çırağı için de görüşlere yer verildi
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Alaaddin Hotel yöneticilerinden Başkanımıza ziyaret

Sivas'a yeni kazandırılan ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Alaaddin Hotel yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirkaynak ve Genel Müdürü Zülal Demirkaynak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek otelin hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Sivas'ta güzel bir otel kazandırdıklarını ifade eden işletme sahibi Mustafa Demirkaynak, otelin 110 yatak kapasitesine sahip olduğunu, 12´si suit oda, VIP toplantı salonu, Açık büfe, VIP kahvaltı salonu, konferans salonun bulunduğunu , çok amaçlı etkinlikler için hizmet verebileceklerini ifade etti
Otel işletmecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ımıza son yıllarda yapılan yatırımlar hem istihdam sağlamakta hem de otel sektöründe yenilikler katmaktadır. İlimize güzel bir otel kazandıran işadamımız Mustafa Demirkaynak'a teşekkür ediyoruz."diye konuştu

DEVAMI

İmranlı Belediye Başkan Aday adayından sesoba ziyaret

Ak Partiden İmranlı Belediye Başkan Aday adayı olan Murat Sevindik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkan Aday Adayı Sevindik , Partiye ve ilçeye hizmetleri bulunduğunu, bu dönemde Belediye Başkanı olarak ilçeye hizmet etmek istediğini vurgulayarak yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal ise İmranlı ilçesinin hizmetine talip olan Murat Sevindik'e çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Beşir KÖKSAL
Sivasesob Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Esnaf ve Sanatkarlar Kültür Evi Açılış  2018
  • Jandarma Komutanı İdris Tataroğluna ziyaret
  • Makam Görüşmeleri
  • Esnaf Ziyaretleri

Videolar

  • Beşir KÖKSAL Kimdir ?
  • Milletvekilleri Ziyareti
  • Ak Parti Başkanına Ziyaret